Десятки тисяч євро – за популяризацію культурної та природної спадщини Рівненщини

Десятки тисяч євро – за популяризацію культурної та природної спадщини Рівненщини
0
Десятки тисяч євро – за популяризацію культурної та природної спадщини Рівненщини

1 серпня розпочався набір заявок на Другий конкурс проектів в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. Програма фінансується Європейським Союзом в рамках Європейського інструменту сусідства. Максимальна сума гранту, який може отримати переможець, – 60 тис. євро.

Цьогоріч тематика конкурсу визначена як «Спадщина». До розгляду подаватимуться проекти, націлені на популяризацію місцевої культури та історії або ж на популяризацію та збереження природної спадщини.

Конкурс відкрито для мікро-проектів, тобто проектів з малими бюджетами, які спрямовані передусім на неінвестиційну діяльність у сфері культурної та історичної спадщини прикордонного регіону, зміцнення культурних зв'язків і транскордонної співпраці у галузі культури, історії та охорони природи.

Bez%C2%A0tytułuUA.png

Гранти надаватимуть на проведення культурних, мистецьких, освітніх заходів, заходів обміну досвідом, збереження історичної та природньої спадщини прикордонних територій, сприяння збереженню культурного різномаїття, підтримку національних меншин та розвиток місцевих  громад, а також заходи, пов’язані із вказаною тематикою, які сприяють розвитку транскордонної співпраці.

Загальний бюджет Програми на 2-й конкурс проектів складає 5,2 млн.євро. Сума гранту, яка може бути виділена на один проект, становить від 20 000 до 60 000 євро.

Детальна інформація про конкурс та умови участі – за посиланням:

https://www.pbu2020.eu/ua/news/669

0
i-серфінг
Найцікавіші матеріали
У Рівному внаслідок ДТП за участі швидкої травмувалася жінка
0
Читати далі
В Укренерго закликали громадян до ощадливого енергоспоживання
0
Читати далі
У Рівному судитимуть групу наркоторговців
0
Читати далі
У Рівному затримали рецидивіста, котрий вкрав гроші у перехожого
0
Читати далі
Прокуратура оскаржуватиме вирок, за яким випустили обвинуваченого в серії зґвалтувань
0
Читати далі
У Рівному заочно судитимуть зрадника з «мвс днр»
0
Читати далі
На Рівненщині викрили злочинну за видобуток бурштину
0
Читати далі
У Рівному в ДТП травмувалися двоє осіб: жінка і дитина 
0
Читати далі
Рівне переходить на погодинну подачу води
0
Читати далі