Директору центру з надання соціальних послуг подарували автомобіль

Директору центру з надання соціальних послуг подарували автомобіль
0
Директору центру з надання соціальних послуг подарували автомобіль

Директор КЗ "Рівненський обласний центр з надання соціальних послуг" Валерій Стасюк отримав автомобіль від донора з Польщі. Фольсваген Пасат 2015 року, визнаний рішеням Рівненської ОДА як гуманітарна допомога особі з інвалідністю і не потребує сплати митних платежів при ввозі на територію України. Варто зазначити, пан Валерій знаходився у черзі на отримання автомобіля від держави аж 1815 номером. 

Однак, у випадку подарунку від мецената, до уваги береться лише рішення комісії про передачу такого автомобіля особі з інвалідністю. Як підтвердив журналістам сайту "ВСЕ" Валерій Стасюк, він має 3 групу інвалідності у зв`язку з порушенням опорно-рухового апарату, яку отримав у листопаді минулого року. 

"Автомобіль оформлений за дарчою і згідно ст. 41 Закону України після рішення комісії я можу його отримати. Зараз він знаходиться на митниці. Це Фольсваген Пасат" - прокоментував Валерій Стасюк.

Аналогічний вживаний автомобіль, після розмитнення, на ринку України коштує близько 500 000 гривень.

 

 

Головне фото з фб сторінки КЗ "Рівненський обласний центр з надання соціальних послуг" РОР, Фольсфаген пасат 2015 р. - Авто. Ріа

 

0
Наука і технології # Валерій Стасюк
Найцікавіші матеріали
Вже незабаром у Рівному відкриття нової гімназії Starland
0
Читати далі
На Рівненщині Нацполіція продовжує масштабні заходи проти незаконного видобутку бурштину
0
Читати далі
Довіра до Михайла Федорова різко підскочила в опитуваннях. Нині він є другим у топі
0
Читати далі
На Рівненщині ліквідували організовану групу наркодилерів
0
Читати далі
Троє спортсменів із Рівненщини серед найсильніших на чемпіонаті світу з волейболу сидячи
0
Читати далі
У Рівному розшукали підлітків, які розписали лайкою майданчик на Гідропарку
0
Читати далі
На Рівненщині двоє лікарів оформляли інвалідність за 2500 тисячі доларів
0
Читати далі
На Рівненщині на водоймі загинув 2- річний хлопчик
0
Читати далі
Біля навчальних закладів хочуть заборонити продавати фастфуд
0
Читати далі