Цьогоріч дитсадок на Коновальця можуть не добудувати через пасивність влади Рівного

Цьогоріч дитсадок на Коновальця можуть не добудувати через пасивність влади Рівного
0
Цьогоріч дитсадок на Коновальця можуть не добудувати через пасивність влади Рівного

До кінця року на вулиці Коновальця зможе запрацювати сучасний двоповерховий дитсадок-вулик для 210 дошкільнят. Для Рівного це буде справжньою перемогою,  адже місто потребує 658 місць в дошкільних закладах. А новий садочок скоротить цю потребу на третину.

Темпи будівництва високі, проте через пасивність влади Рівного є ризик не завершити об’єкт у цьому році.

«Для завершення об’єкту не вистачає 33,55 млн грн. Шукаємо їх всюди. Звернувся до Рівненської міської ради про виділення коштів на дошкільний заклад. Нагадаю, за поданням Рівненської ОДА дитсадок внесено до програми «Велике будівництво» і Мінрегіон передбачив із ДФРР уже 60 млн грн. Міська рада, з необхідних 40 млн грн, цьогоріч профінансувала 7 млн грн. Через Міністерство фінансів України також ініціюємо виділення коштів на добудову садочка. Долучився до цього і народний депутат від Рівного Олександр Ковальчук», – розповів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Голова ОДА додав, що подвійний ризик й у тому, що передбачені для садочка 60 млн грн на заключному засіданні комісії ДФРР 14 квітня можуть розподілити між іншими об’єктами – через відсутність 33,55 млн грн для завершення робіт.

Тому втратити ці кошти – неприпустимо.

Найбільше чекають на добудову дитсадка рівненські сім’ї. Їх сотні. Адже Північний – найбільш густонаселений мікрорайон міста.

«Дитсадок, який будувався 30 років, нарешті отримав шанс на завершення. І ми не розуміємо такої пасивної позиції міста Рівного. Наші діти заслуговують на те, щоб влада сприяла  бодай одному логічному завершенню будівництва. А затягування процесу буде тягнути за собою чергові коригування та здорожчання проекту. Рівне  і далі залишатиметься містом суцільних недобудів і розрух. Вже вкрай втомило. Через таку пасивну співпрацю місто взагалі не зможе отримати через ДФРР підтримку на жоден проект, а це реальні інвестиції в нашу громаду», – зазначає представниця ініціативної групи батьків Марія Горуна.

Пані Марія додала, що будівництво розтягувати на довгий час не можна це ще й тому, що це вкрай не зручно для мешканців щільної багатоквартирної забудови на мікрорайоні Північний.

Будівництво активно триває і щодня там працюють 10 одиниць техніки та більше півсотні будівельників. Представники підрядної організації запевняють, що у разі вчасного фінансування, об’єкт звершать у цьому році.

0
Суспільство Економіка
Найцікавіші матеріали
«Зеленський скасував воєнний стан»: скасовуємо чергову брехню в соцмережах
0
Читати далі
Назви чотирьох міст України є символом російської імперської політики
0
Читати далі
В Україні увечері прогнозується дефіцит електроенергії
0
Читати далі
До війни на Рівненщині будували школи і лікарні, зараз – укриття
0
Читати далі
На Рівненщині викрили ділка, котрий хотів продати російську зброю з фронту
0
Читати далі
Географічним об'єктам у Криму повернуть історичні назви кримськотатарською
0
Читати далі
У Рівному безкоштовно анонімно тестуватимуть на ВІЛ, гепатит В, C
0
Читати далі
Меблі, Starlink та 6 тонн м’яса: які закупівлі провели громади Рівненщини
0
Читати далі
Депутата Рівненської облради, який незаконно збагатився на мільйони доларів, відправили під варту
0
Читати далі