До рятувальників пожежної частини знову завітали діти

До рятувальників пожежної частини знову завітали діти
0
До рятувальників пожежної частини знову завітали діти

В рамках підписаного меморандуму ГО «Ангели Життя» та ГУ ДСНС України у Рівненській області сьогодні 02 липня до рятувальників 1-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Рівне на екскурсію завітали дітлахи, що перебувають під опікою громадської організації

Під час екскурсії дітей дуже цікавило, як виглядає пожежний автомобіль і що знаходиться в середині нього, які пожежі рятувальники ліквідують та що потрібно вміти аби стати рятувальником. Діти із задоволенням фотографувалися біля пожежного автомобіля і в самому автомобілі, приміряли спецодяг, в цей день вони пізнали багато нового та отримали масу позитивних та незабутніх вражень.

Такі зустрічі є надзвичайно важливими, оскільки є складовою у процесі навчання дітей основам безпеки життєдіяльності, адже необхідні життєві знання, уміння та навички закладаються ще з дитинства.


0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
10-денні пошуки хлопчика з Рівненщини завершено: рятувальники витягнули з води тіло
0
Читати далі
На Рівненщині на підприємстві працівник вчинив смертельний наїзд на колегу
0
Читати далі
Україна офіційно запускає Спецтрибунал для Путіна та його генералів
0
Читати далі
У росії готують закон, який дозволяє використовувати армію для захисту росіян у разі їхнього арешту за кордоном
0
Читати далі
Рівненський спідвеїст Роман Капустін виграв етап Кубка МАСЕС у Польщі
0
Читати далі
Із спортсменів РФ та Білорусі зняли санкції у водних видах спорту
0
Читати далі
У Сарненському районі внаслідок ДТП постраждала малолітня дитина
0
Читати далі
Майже 11 тисяч разів РФ порушила режим припинення вогню під час Великодня
0
Читати далі
Дефіцит бюджету РФ перевищив річний план
0
Читати далі