До статистики неблагополучних наслідків вакцинації вносять навіть потрапляння в ДТП

До статистики неблагополучних наслідків вакцинації вносять навіть потрапляння в ДТП
0
До статистики неблагополучних наслідків вакцинації вносять навіть потрапляння в ДТП

В Україні ведуть статистику несприятливих наслідків після імунізації (ННПІ) проти коронавірусної інфекції. Про це заступник міністра охорони здоров'я – головний санітарний лікар України Ігор Кузін повідомив «Українському радіо» в інтерв'ю, опублікованому 14 жовтня.

«Статистика негативних наслідків від вакцинації в Україні є. Функціонує потужна система фармаконагляду. Кожна зафіксована подія впродовж 30 днів після щеплення розглядається як несприятлива після імунізації подія. Навіть якщо людина потрапила у ДТП», – сказав він.

Головний санлікар країни зазначив, що дані про всі зареєстровані несприятливі події, пов'язані з вакцинацією, є відкритими, їх публікують щотижня на сайті Державного експертного центру МОЗ. Там є інформація «в розрізі вікових груп та в розрізі тієї чи іншої вакцини».

«В Україні фармаконагляд був запроваджений фактично з першого щеплення. Поки не було зафіксовано аномальних чи непередбачуваних подій, що йдуть урозріз з інструкцією до застосування вакцин», – пояснив Кузін.

Згідно з останнім звітом про несприятливі події після вакцинації, опублікованим 11 жовтня, всі чотири вакцини, які використовують у країні, мають схожий рівень ННПІ.

Інфографіка: dec.gov.ua

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Франція затримала одного з катів незаконної донецької тюрми «Ізоляція»
0
Читати далі
На Рівненщині СБУ судитимуть учасника незаконної «схеми для ухилянтів»
0
Читати далі
В Острозі у дилера вилучили «товару» на понад 800 тисяч гривень
0
Читати далі
У Польщі дорослі чоловіки побили 14-річного українця
0
Читати далі
На Рівненщині жінка оформила кредитів на понад 2 мільйони гривень
0
Читати далі
Заступника голови Рівненської облради засуджено до 9 років позбавлення волі
0
Читати далі
На Рівненщині СБУ та Нацполіція викрила ділка, який торгував «тиловими» посадами
0
Читати далі
У Рівному чоловік взяв хабар за працевлаштування з відстрочкою
0
Читати далі
Як зберігати овочі, фрукти та зелень, щоб вони довше тішили свіжістю?
0
Читати далі