До війни на Рівненщині будували школи і лікарні, зараз – укриття

До війни на Рівненщині будували школи і лікарні, зараз – укриття
0
До війни на Рівненщині будували школи і лікарні, зараз – укриття

У будівельній галузі Рівненщини відбулась зміна векторів. Якщо до повномасштабного вторгнення будували лікарні і школи, то нині – укриття у цих закладах. На цьому наголосив під час брифінгу у Рівненській ОДА заступник директора Департаменту будівництва та архітектури ОДА Василь Мельник.

 

«На жаль, ми призупинили будівництво об’єктів соціальної сфери, закладів медицини, освіти. Основна увага прикута до безпеки людей, передусім, дітей. За рахунок коштів державного бюджету та співфінансування з обласних та місцевих скарбниць  реалізується 10 проєктів», - зазначив Василь Мельник.

 

Це, зокрема: 6 об’єктів нового будівництва (Клесівський, Бабинський, Котівський, Цепцевицький, Ясногірський, Кідрівський ліцеї), об’єкт реконструкції (Вараський ліцей), 3 об’єкти капітального ремонту (Березнівський, Городецький, Люхчанський ліцеї).

 

За місцеві кошти триває зведення протирадіаційного укриття у Сарненській гімназії. Нині на усіх об’єктах тривають будівельні роботи.

 

«В цьому році Рівненщина отримала декілька субвенцій, завдяки яким є можливість фінансувати об’єкти будівництва. Загалом спрямовано майже 139 мільйонів гривень із держбюджету для їх спорудження», - зазначив заступник директора департаменту.

 

За словами Василя Мельника, у бюджеті на 2024 рік Уряд передбачив 2,5 млрд грн на облаштування безпечних умов у закладах освіти. Тому громадам уже необхідно потурбуватися про розробку проєктно-кошторисної документації на такі об’єкти. 

 

Також, нагадаємо, що на сайті Рівненської ОДА у рубриці «Прозорість і підзвітність» ви можете подивитися інформацію про закупівлі і щодо укриттів у громадах. Зокрема, можна ознайомитися із даними про тендери з ремонту захисних споруд у Мащанському та Рівненському ліцеях, будинку культури с. Великий Житин та КП «РІВНЕКОМСЕРВІС».

 

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
У громадах Рівненщини впевнено крокує ІІ етап змагань
0
Читати далі
Спортсмени з Рівненщини здобули три «золота» із кікбоксингу та самбо
0
Читати далі
Школи Рівненщини обирають назву своїх команд
0
Читати далі
На Рівненщині безкоштовно надають психологічну підтримку ветеранам та членам їхніх сімей
0
Читати далі
Кількість українців, що не вірять у перемогу над росією, зросла у 5 разів — опитування
0
Читати далі
Спортсмени із Рівненщини здобули перемоги на Кубку світу з дзюдо
0
Читати далі
Три країни заблокували фінансування постачання для України безпілотників Bayraktar
0
Читати далі
Мешканець Рівненщини допомагав ухилянням тікати за кордон. Його затримала СБУ
0
Читати далі
У Рівненській ОДА перевіряють тендери громад на закупівлю риби
0
Читати далі