До восьми років позбавлення волі загрожує варашівцю за викрадення мотоцикла

До восьми років позбавлення волі загрожує варашівцю за викрадення мотоцикла
0
До восьми років позбавлення волі загрожує варашівцю за викрадення мотоцикла

У рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом, слідчі відділення поліції № 1 ( смт Володимирець) Вараського відділу поліції зібрали достатньо доказів для повідомлення про підозру у вчинені кримінального правопорушення 37-річному жителю Вараша.

Повідомлення про викрадений мотоцикл в селі Берестівка Вараського району надійшло до поліції першого травня цьогоріч. Слідчо-оперативна група встановила, що близько третьої години ночі, невідома особа викрала мотоцикл «Кanuni Western», якого 24-річний власник ненадовго залишив на узбіччі дороги неподалік зупинки громадського транспорту.

У результаті проведених розшукових заходів і слідчих дій оперативники вийшли на слід зловмисника, яким виявився 37-річний житель Вараша. Він пояснив, що побачив транспортний засіб без нагляду. Переконавшись, що неподалік немає свідків він, провів декілька метрів мотоцикл у руках, зупинив попутний бус. Із водієм домовився про перевезення, але по дорозі продав йому двоколісного за 2000 гривень.   

За  фактом незаконного заволодіння транспортним засобом слідчі повідомили йому про підозру  за попередньою правовою кваліфікацією частини 1 статті 289 Кримінального кодексу України. Відомо, що він і раніше потрапляв у поле зору поліцейських: у квітні цьогоріч вчинив аналогічний злочин і неодноразово притягувався до адмінвідповідальності за порушення громадського порядку та правил дорожнього руху.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Поліцейські встановлюють особу «покупця» мотоцикла та його місце знаходження.

А підозрюваному за скоєне загрожує до восьми років позбавлення волі.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
Удар шахедами по Рівненщині: що відомо
0
Читати далі
У Рівному засуджено кримського експравоохоронця за державну зраду
0
Читати далі
Чоловіку, який стріляв по військових на Рівненщині, повідомлено про підозру
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські розшукують чоловіка, який стріляв у поліцейських
0
Читати далі
В селі Осові на Рівненщині відкрили пам’ятний знак жертвам Голокосту
0
Читати далі
15-річного підлітка з Рівненщини намагалися завербувати для підпалу автомобілів
0
Читати далі
У Костополі затримали чоловіка, який збував психотроп в особливо великих розмірах
0
Читати далі
Померла психолог Едіт Егер, що пережила Голокост і стала відомою працями щодо ПТСР
0
Читати далі
Канал постачання та збуту наркотиків ліквідували у виправній колонії на Рівненщині
0
Читати далі