Допомогу бізнесу в «червоних» зонах виплатять і з державного, і з місцевого бюджетів

Допомогу бізнесу в «червоних» зонах виплатять і з державного, і з місцевого бюджетів
0
Допомогу бізнесу в «червоних» зонах виплатять і з державного, і з місцевого бюджетів

До виплати фінансової допомоги малому бізнесу та найманим працівникам підприємств у регіонах «червоної» карантинної зони має долучитися і влада на місцях.

Про це заявив заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко.   

Він нагадав, що у грудні і січні цього року, коли в Україні було посилено обмежувальні заходи у зв'язку з поширенням коронавірусу, допомогу із державного бюджету у розмірі 8 тисяч гривень отримали близько пів мільйона українців. Загалом на допомогу фізичним особам-підприємцям та найманим працівникам тоді було витрачено понад 3,6 млрд грн. В даний момент ситуація з розповсюдженням вірусу може призвести до того, що кількість областей України, які потраплять у «червону» зону, може збільшуватися, сказав Кирило Тимошенко.

«В Офісі Президента України розуміють, що в умовах карантину життєво важливою є підтримка малого бізнесу та найманих працівників підприємств, діяльність яких вимушено призупиняється. Ця тема стала пріоритетною у вівторок на підготовчому засіданні президії Конгресу місцевих та регіональних влад – органу, який уже став якісно новим майданчиком для ефективної координації дій з тим, щоб враховувати інтереси мешканців і великих міст, і маленьких селищ», -- розповів він.

Саме тому був вироблений механізм, який дозволить підприємцям і працівникам підприємств отримувати фінансову допомогу як з державного, так і з місцевих бюджетів. За рахунок коштів з державного бюджету буде виплачуватися 8 тисяч гривень, а за рахунок місцевого бюджету – має бути додана ще сума, розмір якої повинен визначити орган місцевого самоврядування. Заявки, як і в грудні та січні, прийматимуться через додаток «Дія».

«Впевнений, що центральна влада свої зобов'язання виконає. Чекаємо на підтримку лідерів місцевих громад», -- підкреслив Кирило Тимошенко.

Нагадаємо, розбудова медичної інфраструктури буде одним з напрямків роботи уряду в рамках програми «Велике будівництво». За 2021 рік планується побудувати, відремонтувати та реконструювати 177 приймальних відділень в усіх регіонах України.

0
Економіка
Найцікавіші матеріали
«Зеленський скасував воєнний стан»: скасовуємо чергову брехню в соцмережах
0
Читати далі
Назви чотирьох міст України є символом російської імперської політики
0
Читати далі
В Україні увечері прогнозується дефіцит електроенергії
0
Читати далі
До війни на Рівненщині будували школи і лікарні, зараз – укриття
0
Читати далі
На Рівненщині викрили ділка, котрий хотів продати російську зброю з фронту
0
Читати далі
Географічним об'єктам у Криму повернуть історичні назви кримськотатарською
0
Читати далі
У Рівному безкоштовно анонімно тестуватимуть на ВІЛ, гепатит В, C
0
Читати далі
Меблі, Starlink та 6 тонн м’яса: які закупівлі провели громади Рівненщини
0
Читати далі
Депутата Рівненської облради, який незаконно збагатився на мільйони доларів, відправили під варту
0
Читати далі