![Допоможіть розшукати жителя Рівненщини, що зник Допоможіть розшукати жителя Рівненщини, що зник](https://vse.rv.ua/storage/190cf05195/5152481C-F4B0-4EE2-B041-79558B10021E-big.jpeg)
Працівники поліції та рідні намагаються встановити місцезнаходження зниклого безвісти Григорчука Миколи Миколайовича, 1983 р.н., жителя села Зоря Рівненського району.
Був одягнений у червону футболку, темно-сині брюки та кеди синього кольору.
При собі мав коричневу чоловічу сумку, сіру папку з документами, пакет із бензопилою.
Правоохоронці звертаються до усіх, кому відома будь-яка інформація щодо розшукуваного, повідомити за номером телефону 102. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.