"Друга Ріка" у Рівному збудувала "Піраміду"

0
"Друга Ріка" у Рівному збудувала "Піраміду"

Майже повний зал поціновувачів українського року зібрав надзвичайно відомий гурт "Друга Ріка". Рекордний мороз на вулицях Рівного і "спека" у МПК "Текстильник". Саме так можна схарактеризувати атмосферу концерту. 

Новий альбом виявився несподіванкою для поціновувачів таланту "Другої Ріки". Він здебільшого романтичний та дуже любовно-стриманий. Фанати у залі припустили - соліст закохався. Проте це жодним чином нікого не засмутило. Зал стоячи аплодував і голосно підспівував новим хітам.

Варто зазначити, фани шаленіли від Валерія Харчишина. Він виходив у зал, вилазив на стільці і створював дуже позитивну атмосферу у залі. Люди захоплено споглядали на свого кумира.

 

І незмінно фанатки навперебій демонстрували свою любов до гурту:

 

Старі хіти розірвали зал повністю. Рівному дуже не вистачало саме такого драйву і аж до поки "Друга Ріка" не відіграла усі свої найвідоміші хіти - зал відмовлявся їх відпускати. Навіть після закінчення концерту, люди ще довго стоячи аплодували демонструючи свою любов.

Валерій Харчишин щиро подякував за те, що кожен фанат придбав квиток і цим підтримав українську музику. Ми ж у свою чергу дякуємо "Другій ріці" що ось вже близько 20 років - вони є)

 

 

 

0
i-серфінг
Найцікавіші матеріали
В Україні активізувалася роспропаганда: що вкидають
0
Читати далі
93 адмінпротоколи склали поліцейські на жителів Рівненщини за підпали сухої рослинності
0
Читати далі
На вокзалі у Рівному чоловік штрикнув іншого ножем
0
Читати далі
Чоловік, якого побив знайомий в Острозі, помер у лікарні
0
Читати далі
На Рівненщині троє молодиків злетіли з дороги у кювет та «зупинились» об дерево
0
Читати далі
В ДТП на Рівненщині травмувалися четверо дітей
0
Читати далі
Українці від початку року протермінували майже 10 тис. штрафів ТЦК
0
Читати далі
СБУ затримала агентку фсб, яка на замовлення рф готувала теракт біля Рівненського ТЦК
0
Читати далі
Рівень довіри до Зеленського зріс до 67%
0
Читати далі