ДТП на Рівненщині: під колеса авто потрапила рівнянка

ДТП на Рівненщині: під колеса авто потрапила рівнянка
0
ДТП на Рівненщині: під колеса авто потрапила рівнянка

Вчора, 12 квітня, у дорожньо-транспортній пригоді близько дев'ятої вечора постраждала 56-річна жителька обласного центру. Жінку з численними травмами госпіталізували до лікарні. Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.

Слідчо-оперативна группа на місці події з'ясувала, що 27-річний водій Peugeot Boxer, житель Гощі, рухаючись трасою Київ-Чоп, у селі Горбаків допустив наїзд на жінку-пішохода.

Потерпілу доставили до Гощанської центральної районної лікарні, звідки її госпіталізували до медзакладу Рівного. У 56-річної жінки діагностували  закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку та численні забої.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху розпочато досудове розслідування за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України. Автомобіль поміщено на територію Гощанського відділення поліції. Водій за результатами освідування був тверезим.

 

 

0
# дтп # госпіталізація # пішохід # Горбаків
Найцікавіші матеріали
У Здолбунові поліція затримала наркозбувача
0
Читати далі
На Волині ДБР затримало посадовця ТЦК
0
Читати далі
30 секунд, що рятують життя: як накласти турнікет 
0
Читати далі
У Польщі затримали колишнього офіцера українських спецслужб за виготовлення фальшивих грошей
0
Читати далі
На Рівненщині ліснича організувала незаконну вирубку дерев саду
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі у господарстві травмувався чоловік та загинули тварини
0
Читати далі
На Рівненщині охоронні собаки покусали малолітніх дітей
0
Читати далі
На Рівненщині унаслідок наїзду трактора загинув пішохід
0
Читати далі
Під Мелітополем дружина колишнього помічника депутата БЮТ переоформлює українські квартири в російські реєстри
0
Читати далі