Порушення на майже пів мільйона: куди Дубенська ЦРЛ розтратила бюджетні кошти?

Порушення на майже пів мільйона: куди Дубенська ЦРЛ розтратила бюджетні кошти?
0
Порушення на майже пів мільйона: куди Дубенська ЦРЛ розтратила бюджетні кошти?

   Аудитори Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області провели планову ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності комунального некомерційного підприємства «Дубенська центральна районна лікарня» Дубенської районної ради  за період з 01.01.2016 по 31.12.2018 та встановили фінансових порушень, що призвели до втрат та недоотримання ресурсів на суму 406,9 тис. гривень.

   Двом  зовнішнім  сумісникам за відпрацювання робочого часу за основним місцем роботи лікарня зайво виплатила заробітної плати та відповідно єдиного соціального внеску загалом на суму 117,9 тис. гривень.

   Лікарня та районний бюджет у 2016-2018 роках недоотримали  95,3 тис. грн доходів через заниження для 8-ми орендарів розміру орендної плати та безоплатного надання в користування частини приміщення лікарні для двох небюджетних юридичних осіб.

   Ревізією виявлено також  низку інших порушень, що призвели до втрат ресурсів, а саме: зайво сплачено за комунальні послуги, спожиті орендарями, оплачено виконані роботи з капітального ремонту даху будівлі за завищеною підрядником вартості, сплачено за послуги, обсяг та вартість яких завищена їх надавачами, витрачено кошти на медичне обслуговування іноземних громадян тощо.

   Крім того, ревізією виявлено неефективне використання бюджетних коштів на суму 893,9 тис.грн та порушення, які надалі можуть призвести до неефективного витрачання бюджетних коштів майже на суму 100 тис. гривень.

   Зокрема, загальна сума неефективних витрат на оплату праці внаслідок неприведення штатного розпису у відповідність до проведеної оптимізації ліжкового фонду, за нескороченими 5,5 посадами за 2016-2018 роки становить  656 тис. гривень.

   За результатами ревізії на 5 осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення. Об’єкту контролю надіслано попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, ініційовано зупинення операцій з бюджетними коштами.  

   Про результати контрольного заходу поінформовано  Дубенську районну раду, Дубенську районну адміністрацію. Матеріали ревізії скеровано Управлінню захисту економіки в Рівненській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.  

  Про це інформує прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби  в Рівненській області.

 

0
Наука і технології
Найцікавіші матеріали
У Рівному викрили схему ухилення від мобілізації через фіктивне працевлаштування
0
Читати далі
На Рівненщині колишньому головному лікарю додатково повідомлено про підозру
0
Читати далі
Екскерівника служби доріг на Рівненщині підозрюють у поверненні білоруській фірмі гарантії на 7,5 млн гривень
0
Читати далі
На Рівненщині вантажівка зіштовхнулася з поліцейським авто: троє постраждалих
0
Читати далі
Сирський пояснив доцільність створення бригад для відбиття можливого наступу з Білорусі
0
Читати далі
StarLand заінтригував рівнян: у закладі розповіли, де зможуть навчатися діти
0
Читати далі
На Рівненщині працівник будівельної фірми допустив службову недбалість під час ремонту електропідстанції
0
Читати далі
Росія почала готувати інженерів для своєї дронової економіки безпосередньо в окупації
0
Читати далі
Понад 200 найкращих боксерів та боксерок з різних куточків держави змагатимуться на Рівненщині
0
Читати далі