Дві фірми викрили на змові на тендерах із ремонту доріг на Рівненщині

Дві фірми викрили на змові на тендерах із ремонту доріг на Рівненщині
0
Дві фірми викрили на змові на тендерах із ремонту доріг на Рівненщині

Адміністративна колегія Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України 07 червня 2024 року винесла рішення, яким визнала наявність змови між ТОВ «БМК «Містобуд» та ТОВ «НВП Шляхбуд» під час їхньої спільної участі у чотирьох процедурах закупівель будівельних робіт і поточного ремонту на Рівненщині та Львівщині. Закупівлі, загальною очікуваною вартістю 247 484 984,00 грн, оголошувались у серпні-грудні 2018 року Департаментом з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації і у вересні 2019 року Львівським комунальним підприємством «Львівавтодор».

 

Відділення довело, що ТОВ «БМК «Містобуд» та ТОВ «НВП Шляхбуд» під час підготовки та участі у торгах, всупереч Закону України «Про публічні закупівлі», узгоджували свою поведінку.

 

Адмінколегія Західного МТВ визнала дії відповідачів порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, що призвело до спотворення результатів торгів. За змову на ТОВ «БМК «Містобуд» та ТОВ «НВП Шляхбуд» накладено штрафи, у розмірі 272 000 гривень на кожного.

 

Нагадаємо, згідно з Законом України «Про публічні закупівлі», підставою для відмови в участі у процедурі закупівлі є той факт, що суб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів.

 

З відповідними Зведеними відомостями щодо спотворення результатів торгів можна ознайомитися за цим посиланням на сайті АМКУ(постійно оновлюється).

0
Економіка
Найцікавіші матеріали
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті
0
Читати далі
Секрети консолі Microsoft Xbox Series X: функціонал, особливості, переваги
0
Читати далі
Учасники Глобального саміту миру у Швейцарії підписали Спільне комюніке про основи миру
0
Читати далі
Значення вітамінів групи В для організму
0
Читати далі
Десятирічну безпекову угоду підписали Україна і США. Чому це важливо
0
Читати далі
Унаслідок ДТП загинув житель Рівненського району
0
Читати далі
ВЛК для бронювання та призовникам до 25 років не потрібна — постанова уряду
0
Читати далі
Попкорн: насолода для кожного дня
0
Читати далі
Псевдожурналісту Остапу Стахіву не дали права реєструвати власне ЗМІ
0
Читати далі