Двоє осіб через Телеграм-канал намагались зірвати мобілізацію на Рівненщині

Двоє осіб через Телеграм-канал намагались зірвати мобілізацію на Рівненщині
0
Двоє осіб через Телеграм-канал намагались зірвати мобілізацію на Рівненщині

Служба безпеки викрила на Рівненщині двох активних дописувачів Телеграм-каналу, які здійснювали інформаційно-підривну діяльність на шкоду ЗСУ та перешкоджали мобілізації.

 

Як встановили слідчі СБУ, зловмисниками виявились 53-х та 39-ти річні жителі Рівненської області, які публічно закликали чоловіків ухилятися від мобілізації.

 

Зокрема, фігуранти повідомляли про місця вручення військовозобов’язаним повісток працівниками центрів комплектування та соціальної підтримки в регіоні.

 

Ресурс користувався попитом серед чоловіків, які бажали ухилитися від військового обов’язку та швидко «нарощував» аудиторію.

 

Щоб уникнути відповідальності за перешкоджання мобілізації, фігуранти приховували свої контактні дані. Попри це, кіберфахівці СБУ встановили та задокументували їх протиправну діяльність.

 

У ході проведених санкціонованих обшуків правоохоронці виявили та вилучили в зловмисників мобільні телефони із доказами протиправної діяльності.

 

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт щодо вказаних осіб у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст. 114-1 (перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період) Кримінального кодексу України.

 

Їм загрожує до восьми років позбавлення волі.

 

Комплексні заходи проводили співробітники Управління СБУ у Рівненській області за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині змія вкусила хлопчика
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок обвалу бетонного паркану загинув 4-річний хлопчик
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок ДТП тяжко травмувався неповнолітній мотоцикліст
0
Читати далі
На Рівненщині на гарячому спіймали викрадачів деревини
0
Читати далі
Житель Рівненського району незаконно зберігав боєприпаси
0
Читати далі
На Рівненщині встановили молодь, які на всю гучність вмикали російські пісні в гуртожитку
0
Читати далі
В ДТП біля Рівного водію легковика відірвало ноги
0
Читати далі
На Рівненщині жінка вдарила брата ножем
0
Читати далі
На Сарненщині загинула водійка мотоцикла
0
Читати далі