Двоє рівнян представлятимуть область на Олімпійських іграх в Токіо

Двоє рівнян представлятимуть область на Олімпійських іграх в Токіо
0
Двоє рівнян представлятимуть область на Олімпійських іграх в Токіо

7 липня виконком Національного олімпійського комітету затвердив склад збірної, що вирушить на Ігри до японської столиці.

Рівненську область на Олімпіаді представлятимуть плавець Михайло Романчук та стрілець Олег Омельчук. Романчук виступатиме на дистанціях 800 та 1500 метрів, а Омельчук у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів, повідомляє Суспільне.

Крім цього у складі збірної є двоє вихованок рівненського спорту – бігунка Катерина Климюк та дзюдоїстка Анастасія Турчин, які, щоправда, представляють Запорізьку та Волинську області.

Загалом у Токіо очікується участь 158-ми українських спортсменів. Нагадаємо, на Іграх 2016-го року Рівненщину у Ріо-де-Жанейро представляло семеро атлетів: крім згаданих Романчука та Омельчука було також п'ятеро легкоатлеток.

Наразі ж рівненських легкоатлетів у збірній немає. Як пояснив президент профільної обласної федерації Олег Машаненков, так сталося насамперед через реконструкцію у Рівному стадіону «Авангард», що триває третій рік, і легкоатлети не мають належних умов для підготовки.

«Як чого? Немає де (тренуватись,-ред). Люди тікають з Рівненської області. Стан дуже плачевний. Це залежить від того, через скільки, – через рік чи через півтора, – стане в стрій стадіон. Тоді можна буде про це говорити. А зараз навіть прогнозувати боюсь», – каже президент обласної федерації легкої атлетики Олег Машаненков.

Олімпійські ігри у Токіо відбуватимуться з 23 липня по 8 серпня. Проводи збірної заплановані на 11 липня. Цій події буде присвячений чотиригодинний марафон на телеканалі «UA:Перший», що розпочнеться о 17:00.

0
Спорт
Найцікавіші матеріали
Знайдено найменший об’єкт, що складається з темної матерії
0
Читати далі
Поліція шукає афериста з Рівного, який ошукав двадцятьох людей
0
Читати далі
Нобелівський комітет оголосив лауреата премії миру 2025 року
0
Читати далі
На Рівненщині біля військової частини знайшли боєприпаси
0
Читати далі
На Рівненщині під час затримання чоловік вдарив ножем поліцейського
0
Читати далі
Нобелівську премію з літератури отримав угорський письменник
0
Читати далі
Військові після полону отримуватимуть 50 тисяч протягом 3 місяців
0
Читати далі
Українці зможуть розлучатися онлайн
0
Читати далі
У Рівненському районі зник 15-річний хлопець
0
Читати далі