Двоє жителів Рівненщини переправляли військовозобовʼязаних за кордон у Білорусь

Двоє жителів Рівненщини переправляли військовозобовʼязаних за кордон у Білорусь
0
Двоє жителів Рівненщини переправляли військовозобовʼязаних за кордон у Білорусь

Прокурори Рівненської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно двох жителів Рівненщини, яким інкримінують організацію незаконного переправлення осіб через державний кордон України, вчиненому щодо кількох осіб, за попередньою змовою групою осіб та з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України).

 

Досудовим розслідуванням встановлено, що двоє чоловіків 29 та 31 року з метою заробітку організували «схему» для двох військовозобов’язаних осіб, що мали намір незаконно перетнути державний кордон України.

 

29–річний чоловік підшукав 2 військовозобов’язаних осіб та надав їм безпосередні вказівки та поради щодо незаконного перетину державного кордону.

 

У свою чергу, 31-річний чоловік, організував для них транспортний супровід до державного кордону України з республікою білорусь.

 

Зловмисників затримано правоохоронцями під час спроби незаконного переправлення осіб у безпосередній близькості до кордону.

 

Вартість такого «перетину» коштувала особам 6 000 доларів США з кожного.

 

Досудове розслідування та оперативний супровід – Управління СБ України в Рівненській області.

 

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 9 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
На Володимиреччині автомобіль врізався у дерево: травмований пасажир помер у лікарні
0
Читати далі
Рівненщина представляє інвестиційні проєкти на конференції з відновлення у Римі
0
Читати далі
В ДТП біля Рівного травмувалися двоє людей
0
Читати далі
Новий осередок життя та бізнесу у ЖК «На Щасливому» - торговий квартал «Happy.Street»
0
Читати далі
Операція «МАК»: на Рівненщині виявили майже пів сотні рослин конопель та понад сто маку 
0
Читати далі
На Рівненщині посеред дороги спалахнула автівка
0
Читати далі
У Рівному під час розпивання алкогольних напоїв жінка завдала ножових поранень знайомому
0
Читати далі
СБУ Рівненщини заочно оголосило підозру жителю Луганщини, який добровільно вступив до міліції «лнр»
0
Читати далі
На Рівненщині під час купання у водоймі хлопчик травмував спину
0
Читати далі