Двох жителів Рівненщини підозрюють у незаконному переправленні військовозобовʼязаних за кордон

Двох жителів Рівненщини підозрюють у незаконному переправленні військовозобовʼязаних за кордон
0
Двох жителів Рівненщини підозрюють у незаконному переправленні військовозобовʼязаних за кордон

За процесуального керівництва Сарненської окружної прокуратури двом жителям Сарненщини повідомлено про підозру у незаконному переправленні осіб через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 КК України).

 

За даними досудового розслідування, підозрювані обіцяли чоловікам мобілізаційного віку організувати безперешкодний перетин кордону поза межами офіційних пунктів пропуску.

 

Вони розробили маршрут та провели детальний інструктаж щодо того, як можна опинитися закордоном і не потрапити в поле зору прикордонників.

 

За свої послуги ділки просили до 3000 доларів США з кожного клієнта. Затримали зловмисників під час організації втечі з країни 3 військовозобов’язаних чоловіків.

 

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводять слідчі ВП № 2 Сарненського РВП ГУНП в Рівненській області за оперативного супроводу Управління СБУ в Рівненській області та 9 прикордонного загону ДПСУ.

 

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 9 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
Знайдено найменший об’єкт, що складається з темної матерії
0
Читати далі
Поліція шукає афериста з Рівного, який ошукав двадцятьох людей
0
Читати далі
Нобелівський комітет оголосив лауреата премії миру 2025 року
0
Читати далі
На Рівненщині біля військової частини знайшли боєприпаси
0
Читати далі
На Рівненщині під час затримання чоловік вдарив ножем поліцейського
0
Читати далі
Нобелівську премію з літератури отримав угорський письменник
0
Читати далі
Військові після полону отримуватимуть 50 тисяч протягом 3 місяців
0
Читати далі
Українці зможуть розлучатися онлайн
0
Читати далі
У Рівненському районі зник 15-річний хлопець
0
Читати далі