Двом підприємствам на Рівненщині відмовили у бронюванні

Двом підприємствам на Рівненщині відмовили у бронюванні
0
Двом підприємствам на Рівненщині відмовили у бронюванні

Критично важливими визначили ще 4 підприємства Рівненщини, двом – відмовили у бронюванні.

 

В Україні продовжують діяти правила бронювання, що встановлені Кабміном. Під час останнього засідання робочої групи в Рівненській ОДА, критично важливими для економіки області визначили ще 4 підприємства Рівненщини.

 

Серед них медичний заклад, підприємства, що займаються утриманням доріг, деревообробкою та реалізацією скловиробів.

 

«Визначені компанії відповідають критеріям, встановленим постановою Кабміну №76. Відповідно, з отриманням такого статусу вони зможуть бронювати до 50% військовозобов’язаних працівників», - зазначила заступниця голови РОДА Людмила Шатковська.

 

Крім цього, ще двом підприємствам - відмовили у бронюванні. Також члени комісії продовжили дію зазначеного статусу для 5 установ регіону.

 

Підтвердження статусу критично важливого підприємства для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період здійснюється підприємством не рідше, ніж один раз на рік.

0
Війна в Україні
Найцікавіші матеріали
На Сарненщині зіткнулися два мотоциклісти: один із них неповнолітній
0
Читати далі
На Березнівщині поліцейські задокументували злочин у сфері довкілля
0
Читати далі
На Рівненщині загинув неповнолітній пасажир мотоцикла
0
Читати далі
Смертельна ДТП біля Рівного: водію маршрутки та працівнику «Укрзалізниці» повідомили про підозру
0
Читати далі
У Starland меню для дітей розробив президент асоціації кулінарів України
0
Читати далі
У Костополі чоловік проник в автівку та вкрав 40 тисяч гривень
0
Читати далі
На Рівненщині маршрутка зіткнулася із поїздом: є загиблі
0
Читати далі
18-річний хлопець загинув після стрибка з пірса у ставок на Рівненщині
0
Читати далі
У Рівненському районі невідомий пошкодив могилу захисника України: встановлюють причетних
0
Читати далі