«Екологічний патруль» створили поблизу Рівного

«Екологічний патруль» створили поблизу Рівного
0
«Екологічний патруль» створили поблизу Рівного

«Екологічний патруль» вирішили створити у Великоомелянській громаді, що біля Рівного. Групи швидкого реагування контролюватимуть, чи дотримуються екологічного й природоохоронного законодавства на території громади.

«Екологічний патруль»  – це назва, воно у вигляді, так би мовити, комісії, яка буде діяти на місцевому рівні й буде вирішувати питання, пов'язані з благоустроєм, екологічною ситуацією на території громади. Щоб вони мали певні повноваження, ми затвердили "Екологічний патруль" рішенням виконавчого комітету, зробили положення і визначили там повноваження – що вони можуть робити», – коментує голова Великоомелянської сільської ради Алла Карпюк.

Члени патруля, пояснює, здійснюватимуть фото- та відеофіксацію порушень, адже у такого формування немає повноважень на більше. Утім, вони зможуть скласти акт, який потім розглядатиме місцева адміністративна комісія і вже та зможе притягнути порушника до відповідальності, або скерувати матеріали за належністю, – уточнює голова.

У попередній склад «Екологічного патруля» увійшло 17 жителів громади – це і депутати, і активні жителі. Працюватимуть вони на благо громади безоплатно.

Нове формування презентували 14 травня на зустрічі з представниками агрохолдингів, агропідприємств та великих фермерських господарств щодо дотримання санітарних норм під час сільськогосподарського обробітку ґрунтів.

За матеріалами: Суспільне

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Унаслідок ДТП на Рокитнівщині загинув водій фургона
0
Читати далі
У Рівненській ОВА знову навчають антикорупційному законодавству
0
Читати далі
На Рівненщині з’явився транспортний інкубатор
0
Читати далі
На Рівненщині офіційно проживають майже 50 тисяч переселенців
0
Читати далі
Під час тендерів на Рівненщині ціни на масло «задерли» чи не в два рази
0
Читати далі
У громадах Рівненщини впевнено крокує ІІ етап змагань
0
Читати далі
Спортсмени з Рівненщини здобули три «золота» із кікбоксингу та самбо
0
Читати далі
Школи Рівненщини обирають назву своїх команд
0
Читати далі
На Рівненщині безкоштовно надають психологічну підтримку ветеранам та членам їхніх сімей
0
Читати далі