Ексочільниця поштового відділення на Поліссі привласнила 1,7 млн гривень виплат

Ексочільниця поштового відділення на Поліссі привласнила 1,7 млн гривень виплат
0
Ексочільниця поштового відділення на Поліссі привласнила 1,7 млн гривень виплат

За процесуального керівництва Вараської окружної прокуратури колишній очільниці Зарічненського відділення поштового зв’язку повідомлено про підозру у заволодінні грошовими коштами, підробці документів та у шахрайстві, вчинених повторно (ч. 2 ст.190, ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366, ч. 1 ч. 3 ст. 357 КК України).


Наразі вже встановлено 350 потерпілих, які внаслідок неправомірних дій підозрюваної не отримали соціальні виплати на суму понад 1,7 млн гривень.

 

За даними слідства, жителька Зарічненської громади, будучи службовою особою, підробила офіційні документи про видачу пенсій громадянам і заволоділа їх грішми. Йдеться про понад 600 тис. гривень.

 

Протиправну діяльність жінки викрили і її відсторонили від займаної посади, але вона під приводом надання допомоги працівникам поштового відділення знову отримала доступ до готівки та аналогічним способом заволоділа ще 1,1  млн гривень.

 

У ході досудового розслідування 600 тис. грн підозрювана відшкодувала, наразі до суду подано клопотання про арешт всього майна жінки задля подальшої конфіскації та відшкодування завданих збитків.

 

Досудове розслідування здійснюється групою слідчих ВП №2 (Зарічне) Вараського РВП ГУНП та СУ ГУНП в Рівненській області.

 

Санкція статей передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
15 років тюрми отримали два агенти фсб, які займалися підпалами Укрзалізниці на Рівненщині
0
Читати далі
Судитимуть агентку рф, яка збиралася підірвати популярний готель у Рівному
0
Читати далі
Кабмін стежитиме за цінами на ліки та штрафуватиме аптеки у разі порушень
0
Читати далі
На Дубенщині дитина врятувала сімʼю під час пожежі
0
Читати далі
Судитимуть агента рф, який намагався підірвати багатоповерхівку у Рівному
0
Читати далі
У Рівненському районі затримано чоловіка на незаконному зберіганні психотропів
0
Читати далі
Рівнян просять підтримати петицію щодо парковки біля стадіону «Авангард» на вул. Замковій
0
Читати далі
Берегти енергосистему — це твій спосіб турботи
0
Читати далі
У Рівненському районі місцевий житель обікрав магазин
0
Читати далі