Енергоблок №1 виведено у планово-попереджувальний ремонт

Енергоблок №1 виведено у планово-попереджувальний ремонт
0
Енергоблок №1 виведено у планово-попереджувальний ремонт

16 лютого 2022 року о 0:06 відповідно до графіку ремонтів діючих енергоблоків АЕС України та згідно з узгодженою заявкою відключено від мережі енергоблок №1 РАЕС (ВВЕР-440) для проведення середнього планово-попереджувального ремонту, розрахованого на 49 календарних діб. Наразі тривають операції за Програмою зупинення.

Минулої доби на Рівненській АЕС у роботі із сумарним навантаженням 2521 МВт перебували усі чотири енергоблоки, ними вироблено 60,5 млн кВт год електроенергії. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

Турбогенератор ТГ-3 енергоблоку №2 (ВВЕР-440) перебуває в резерві за умовами роботи енергоринку.

Із початку місяця енергоблоками РАЕС вироблено 935,6 млн кВт год електроенергії, з початку року –2 млрд 206,6 млн кВт год електроенергії.

Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було.

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах чинних норм.

За матеріалами:  РАЕС

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Понад 200 найкращих боксерів та боксерок з різних куточків держави змагатимуться на Рівненщині
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків незаконно вирубували ліс у ботанічному заказнику
0
Читати далі
Стипендії для студентів із 1 вересня зростуть удвічі
0
Читати далі
На Рівненщині у водоймах протягом доби загинуло двоє дітей
0
Читати далі
У Рівному під час пожежі в дев’ятиповерхівці загинув хлопчик
0
Читати далі
Другий етап спецоперації «РУБІКОН» проводився на Рівненщині
0
Читати далі
Дефіцит кадрів в Україні сягнув історичного максимуму
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків організували незаконний перетин кордону
0
Читати далі
На Дубенщині розпочалося обстеження в межах проєкту «Медицина без барʼєрів»
0
Читати далі