![Святослав Клічук: "Сподіваюсь за порушення в тендерах колись таки доведеться відповідати" Святослав Клічук: "Сподіваюсь за порушення в тендерах колись таки доведеться відповідати"](https://vse.rv.ua/storage/823abd9395/!без коментарів_ферар-big.jpg)
Тендери все більше починають цікавити мешканців Рівненщини. Адже саме завдяки платформі Прозоро всі документи по ремонтам, будівництвам та закупівлям влади - доступні та відкриті. Святослав Клічук, голова громадської організації "За чесний тендер" професійно вивчає усі папери підрядників, що виконують роботи в області за бюджетний кошт.
Хто такі грантоїди, чи пропонувала влада співпрацю, чи цікавлять людей тендери і до чого тут "Самопоміч"? Відповіді на ці питання в спільному проекті телеканалу "Ритм" та сайту "ВСЕ" - "Без коментарів":