Фінансист з Рівненщини заплатив 5,5 млн. грн і був звільнений від кримінальної відповідальності

Фінансист з Рівненщини заплатив 5,5 млн. грн і був звільнений від кримінальної відповідальності
0
Фінансист з Рівненщини заплатив 5,5 млн. грн і був звільнений від кримінальної відповідальності

Завершилось досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно головного бухгалтера одного із ТзОВ, умисні дії якого призвели до фактичного ненадходження до бюджету коштів в особливо великих розмірах.

На підставі здобутих прокурором і слідчим доказів встановлено, що фінансист документально оформив господарські операції з реалізації товарно-матеріальних цінностей за заниженою вартістю, а також не оподаткував отриману безповоротну фінансову допомогу, внаслідок чого товариство ухилилось від сплати податків та обов’язкових платежів до бюджету на загальну суму 4,4 млн грн. 

Завдяки вжитим прокуратурою Рівненської області та фіскальною службою заходам, під час досудового розслідування товариство відшкодувало в повному обсязі завдану державі шкоду разом із штрафними санкціями на загальну суму 5,5 млн грн.

На підставі вимог ч. 4 ст. 212 КК України, у зв’язку із сплатою податків, зборів (обов'язкових платежів), а також відшкодуванням шкоди, завданої державі їх несвоєчасною сплатою, прокуратура Рівненської області скерувала до суду клопотання про звільнення вказаної особи від кримінальної відповідальності. 

0
Найцікавіші матеріали
У Рівному судитимуть групу наркоторговців
0
Читати далі
У Рівному затримали рецидивіста, котрий вкрав гроші у перехожого
0
Читати далі
Прокуратура оскаржуватиме вирок, за яким випустили обвинуваченого в серії зґвалтувань
0
Читати далі
У Рівному заочно судитимуть зрадника з «мвс днр»
0
Читати далі
На Рівненщині викрили злочинну за видобуток бурштину
0
Читати далі
У Рівному в ДТП травмувалися двоє осіб: жінка і дитина 
0
Читати далі
Рівне переходить на погодинну подачу води
0
Читати далі
СБУ розповіло, як вберегти дітей від вербування фсб для терактів
0
Читати далі
У Здолбунові загинула дитина: випала із вікна
0
Читати далі