ФОПам знову виплачуватимуть по 8 тисяч гривень

ФОПам знову виплачуватимуть по 8 тисяч гривень
0
ФОПам знову виплачуватимуть по 8 тисяч гривень

Президент Володимир Зеленський зареєстрував невідкладний законопроект про підтримку приватних підприємців в умовах карантинних обмежень. Уряд вже готовий виплачувати їм по 8 тис. грн.

Президентський законопроект № 5300
передбачає фінансову допомогу коштом державного та місцевих бюджетів особам, які втрачають частину зарплати або доходу в умовах карантинних обмежень. Оскільки він визначений як невідкладний, депутати мають розглянути його на найближчому позачерговому засіданні Верховної Ради.

Своєю чергою прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду запевнив, що Кабмін вже готовий виплачувати компенсацію, та закликав місцеву владу також передбачити кошти на фінансову підтримку підприємців.

«Держава готова виплатити ФОПам та працівникам підприємств, які постраждають внаслідок запроваджених карантинних обмежень у червоних зонах, по 8 тис. грн, так само, як це було взимку. Але ми також очікуємо, що крім державної підтримки органи місцевого самоврядування запровадять для цих людей додаткові виплати. Це буде правильно і відповідально», – зазначив прем’єр-міністр.

Нагадаємо, взимку під час карантинних обмежень уряд виплачував підприємцям фінансову допомогу по 8 тис. грн. Загалом із держбюджету виплатили 3,85 млрд грн, з яких наймані працівники отримали 1,85 млрд грн, фізичні особи-підприємці – 2 млрд грн.

0
Економіка
Найцікавіші матеріали
У Рівному засудили чоловіків за постачання психотропів у місця позбавлення волі
0
Читати далі
«Доступні ліки» можна замовити через Укрпошту
0
Читати далі
У Рівному заочно засуджено бойовика терористичної організації «лнр»
0
Читати далі
Понад 700 дітей загинули в Україні від початку повномасштабного вторгнення росії
0
Читати далі
В Україні запустили Північний обхід Рівного до польського кордону
0
Читати далі
Надзвичайники врятували двох оленят із вогняної пастки
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків постануть перед судом за незаконний збут тютюну
0
Читати далі
У Рівному та Квасилові планують підняти ціни на вивезення сміття
0
Читати далі
16 торгових марок РФ продовжили термін дії в Україні від початку повномасштабної війни
0
Читати далі