Гостросюжетна погоня NFS - декілька патрульних машин ловили у Рівному водія-порушника "на бляхах" з бурштином і наркотиками [Офіційне відео]

Гостросюжетна погоня NFS - декілька патрульних машин ловили у Рівному водія-порушника
1
Гостросюжетна погоня NFS - декілька патрульних машин ловили у Рівному водія-порушника "на бляхах" з бурштином і наркотиками [Офіційне відео]

Вчора, близько 10 години вечора, інспектори отримали орієнтування в радіоефірі про те, що автомобіль марки BMW грубо порушив ПДР на автодорозі Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне, рухаючись по зустрічній смузі в напрямку Рівного та на законну вимогу поліцейських зупинитись не зреагував.

Патрульні, увімкнувши проблискові маячки синього та червоного кольору, а також звуковий сигнал, розпочали переслідування. Водій, рухаючись вулицею Соборною в центрі міста повернув на вулицю Міцкевича, далі на вул. Гагаріна і Уласа Самчука. При повороті ліворуч на вулицю Академіка Грушевського, даний транспортний засіб неодноразово грубо порушував правила дорожнього руху, а саме виїжджав на зустрічну смугу для руху. На перехресті вулиць Гагаріна, Костромська, Льонокомбінатівська цей транспортний засіб заблокували та зупинили.

Водій спершу категорично відмовлявся виходити з автомобіля, але після неодноразового попередження про недопустимість протиправних дій, водій таки відчинив свій транспортний засіб. До водія застосували фізичну силу та спецзасіб "кайданки". В автомобілі 21-однорічного мешканця смт Клесів при поверхневій перевірці виявили каміння, зовні схоже на бурштин вагою орієнтовно 1500-2000г, та пристрій, ззовні схожий на пристрій для вживання наркотичних речовин. На місце події викликали слідчо-оперативну групу.

На порушника склали протокол за ч.1 ст. 122-2 (за незупинку), ч.1 ст.126 (за відсутність поліса (договору) обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів). Також інспектори виявили у водія ознаки сп'яніння, однак від проходження огляду на місці зупинки та у медзакладі водій відмовився. Тож протокол за ч.1 ст.130 (керування в стані сп'яніння) на нього склали по відмові.

1
Кримінал # Патрульна поліція Рівненської області
Найцікавіші матеріали
У Рівненському районі під колесами фургона загинула пішохідка
0
Читати далі
У Рівному водій збив на пішоході жінку та дитину, після чого втік
0
Читати далі
СБУ розшукала пістолет кілера, з якого вбили Андрія Парубія
0
Читати далі
На Рівненщині затримали чоловіка, який допомагав незаконно перетнути кордон
0
Читати далі
У Рівному рієлторка незаконно продала чужу квартиру
0
Читати далі
Міжнародна федерація шахів проголосила за повернення російських та білоруських національних символів
0
Читати далі
На Рівненщині відкрили Меморіал військовим
0
Читати далі
У Рівненському районі під колесами легковика загинув пішохід
0
Читати далі
Біля Рівного в ДТП зіштовхнулися три автівки, є постраждалий
0
Читати далі