Громади Рівненщини отримали 375 мільйонів гривень субвенції для компенсації різниці в тарифах

Громади Рівненщини отримали 375 мільйонів гривень субвенції для компенсації різниці в тарифах
0
Громади Рівненщини отримали 375 мільйонів гривень субвенції для компенсації різниці в тарифах

Громади Рівненщини отримали з державного бюджету 375 мільйонів гривень субвенції для компенсації різниці в тарифах, що спрямовується на погашення заборгованості підприємств теплопостачання за спожитий газ перед НАК «Нафтогаз» України.

 

«Кошти надійшли на рахунки теплопостачальних підприємств громад області для компенсації різниці в тарифах. Понад 337 млн грн з цієї суми уже спрямували для Рівненської громади. Пам’ятаю, як під час голосування  про те, щоб тарифи залишилися на рівні минулого року, окремі депутати (йдеться про депутатів «Європейської Солідарності», — ред.) намагалися максимально політизувати це питання. Розповідали, що нібито місто в наступному році не матиме коштів на розвиток. Але Уряд і Президент виконують свої обіцянки. ТОВ «Рівнетеплоенерго»  уже отримало 337 млн грн, а КП «Квасилівтеплоенерго» - 253 тис грн», – зазначив голова ОДА Віталій Коваль.

 

Загалом по Україні громадам надійшло вже понад 22 мільярди гривень, повідомляють в Мінрегіоні.

 

Це найважливіша умова Меморандуму щодо сталого проходження опалювального сезону, який Уряд виконав повною мірою.  

 

«Уряд виконує Меморандум щодо компенсації різниці в тарифах для погашення боргів за спожитий газ. Борги перед підприємствами ТКЕ накопичувалися протягом багатьох років, проте проблема залишалася не розв’язаною, але цьогоріч ми розпочали процес.  По-перше, визначено механізм реструктуризації боргів; по-друге, верифіковано та компенсовано різницю в тарифах.  22, 03 мільярдів гривень вже — на рахунках громад. Гроші будуть спрямовані на погашення частини боргу за газ», – наголосив Міністр Мінрегіон у Олексій Чернишов. 

 

Водночас, як повідомили в департаменті ЖКГ, енергетики та енергоефективності Рівненської ОДА, робота щодо врегулювання заборгованості підприємств ТКЕ і ВКГ триває.

 

Наразі договорів про організацію взаєморозрахунків із погашення заборгованості з різниці в тарифах укладено на 440 млн грн, що становить 85% від передбаченого ресурсу для Рівненщини.

0
Економіка
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині в ДТП загинула жінка
0
Читати далі
У Вараші запрацював «Простір турботи про ветеранів та ветеранок»
0
Читати далі
У Рівному засудили колаборантку з Луганщини
0
Читати далі
На Рівненщині повідомили про підозру лікарці, через недбалість якої помер чоловік
0
Читати далі
Директор одного з рівненських коледжів із донькою допомагали ухилятися від мобілізації
0
Читати далі
18-річний мешканець Рівненщини допомагав чоловікам нелегально перетнути кордон
0
Читати далі
На Сарненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі
15 років тюрми отримав зрадник, який встановив GPS-трекер на лінії електропередач Рівненської АЕС
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські затримали зловмисника, який сприяв незаконному перетину кордону 
0
Читати далі