Громадський транспорт біля Рівного возитиме медиків і працівників виробництв

Громадський транспорт біля Рівного возитиме медиків і працівників виробництв
0
Громадський транспорт біля Рівного возитиме медиків і працівників виробництв

Наразі надходить багато скарг на те, що в «червоних» зонах на Рівненщині заборонений рух громадського транспорту. Через це чимало людей не можуть доїхати на місце роботи.

Дану ситуація прокоментував перший заступник голови РОДА Сергій Подолін. Зокрема він зазнчив і те, що обласна влада виконує розпорядження Кабміну.

- Державна комісія з ТЕБ та НС визначає, який район та населений пункт входитимуть до тієї чи іншої зони. Із нашого боку був забезпечений доїзд на роботу медиків та працівників критичної інфраструктури. Тобто, великі заводи та фабрики працюватимуть. Послаблення карантину в районі залежить лише від того, як його мешканці дотримуватимуться карантинних заходів. Адже це безпосередньо впливає на кількість хворих. Перегляд карантинних зон відбувається раз на два тижні, - розповів Сергій Подолін.

 

Читайте також: «Кардинал-Рівне» зіграє з «Продексімом» 26-го серпня

Читайте також: На Рівненщині посилюють контроль в помаранчевій та червоній зонах

Читайте також: У Рівненському Зоопарку – поповнення: тепер у заповіднику житиме тигреня (ФОТО)

0
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині двоє чоловіків незаконно вирубували ліс у ботанічному заказнику
0
Читати далі
Стипендії для студентів із 1 вересня зростуть удвічі
0
Читати далі
На Рівненщині у водоймах протягом доби загинуло двоє дітей
0
Читати далі
У Рівному під час пожежі в дев’ятиповерхівці загинув хлопчик
0
Читати далі
Другий етап спецоперації «РУБІКОН» проводився на Рівненщині
0
Читати далі
Дефіцит кадрів в Україні сягнув історичного максимуму
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків організували незаконний перетин кордону
0
Читати далі
На Дубенщині розпочалося обстеження в межах проєкту «Медицина без барʼєрів»
0
Читати далі
«Крим перетвориться на острів». Федоров анонсував логістичний локдаун для росії
0
Читати далі