Хабарник у формі: на Рівненщині в військоматі звільняли від армії за долари

Хабарник у формі: на Рівненщині в військоматі звільняли від армії за долари
2
Хабарник у формі: на Рівненщині в військоматі звільняли від армії за долари

На Рівненщині співробітники Служби безпеки України викрили на хабарі керівника структурного підрозділу одного з об’єднаних міських військових комісаріатів.

Оперативники спецслужби встановили, що начальник служби захисту інформації пообіцяв місцевому жителю сприяння у вирішенні питання звільнення від військового призову до армії. Вартість своїх «послуг» зловмисник оцінив у вісімсот американських доларів.

Правоохоронці затримали зловмисника згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України в одному із населених пунктів області після отримання всієї суми неправомірної вигоди.

У межах кримінального провадження відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України вирішується питання щодо повідомлення зловмиснику про підозру, обрання міри запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Операція з викриття посадовця проводилася спільно з Нацполіцією під процесуальним керівництвом військової прокуратури Рівненського гарнізону Західного регіону.

 

УСБУ в Рівненській області

2
Наука і технології Кримінал
Найцікавіші матеріали
СБУ викрила адміністратора групи, який зривав мобілізацію на Рівненщині
0
Читати далі
У Рівненському районі поліцейські встановлюють особу загиблого у ДТП чоловіка
0
Читати далі
На Рівненщині чоловіка зловили під час «миття» бурштину
0
Читати далі
В Острозі чоловік підпалив будинок колишньої 
0
Читати далі
У Рівненському районі 9-річний хлопчик раптово вибіг і потрапив під колеса автомобіля
0
Читати далі
На Рівненщині змія вкусила хлопчика
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок обвалу бетонного паркану загинув 4-річний хлопчик
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок ДТП тяжко травмувався неповнолітній мотоцикліст
0
Читати далі
На Рівненщині на гарячому спіймали викрадачів деревини
0
Читати далі