Хлопчик йшов вздовж траси сам, втікши від бабусі, яка зловживає спиртним

Хлопчик йшов вздовж траси сам, втікши від бабусі, яка зловживає спиртним
0
Хлопчик йшов вздовж траси сам, втікши від бабусі, яка зловживає спиртним

20 травня патрульні Юлія Мороз та Максим Семещук мали вихідний. Увечері вони поверталися з Луцька, де були у справах, до Рівного на приватному авто, коли на трасі помітили маленького хлопчика без будь-кого з дорослих.

Інспектори зупинилися, щоб запитати, що дитина робить сама посеред автодороги, і запропонувати допомогу.

Мандрівник не одразу довірився поліцейським, він був наляканий. Коли Юлія розказала, що вони патрульні, показала своє посвідчення і розказала про роботу, хлопчик перестав боятися.

Він розповів, що йому 9 років, батьки залишили його в бабусі, але він не захотів там бути, бо, з його слів, бабуся зловживає спиртним. Дитина вирішила пішки йти з міста Цумань, на Волині, у село Карпилівка, що на Рівненщині. Відстань між цими населеними пунктами — 42 кілометри.

Патрульні викликали на місце поліцейських, до зони обслуговування яких належить цей відрізок дороги.

Хлопчик дозволив завести себе додому лише в присутності своїх нових знайомих — патрульних. Поліцейські встановили адресу проживання дитини й передали її рідним. Про подію повідомили відповідні служби.

Своїм новим друзям-патрульним хлопчик пообіцяв більше не робити таких необдуманих вчинків.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
 На Рівненщині в ДТП загинули двоє людей
0
Читати далі
Поліцейські затримали зловмисника, який обікрав три будинки у Рівненському районі
0
Читати далі
Росія накопичила близько 6,2 тисячі дронів-камікадзе «Герань» різних версій
0
Читати далі
На Дубенщині спалахнуло підприємство: дим видно з Рівного
0
Читати далі
У Дубні загинув пішохід: перебігав дорогу у невстановленому місці
0
Читати далі
НБУ введе в обіг банкноту найвищого номіналу — 2000 гривень — уже з 4 вересня
0
Читати далі
Рятувальники Рівненщини працюють безупину через пожежі в екосистемах
0
Читати далі
У Сарнах чоловік вбив пенсіонерку, вкрав гроші і підпалив її дім
0
Читати далі
У Рівному чоловік викрав три велосипеди та інструменти
0
Читати далі