Іноземець, що "заблукав" в Рівному, не зміг пояснити навіщо йому набір відмичок

Іноземець, що
0
  • Іноземець, що "заблукав" в Рівному, не зміг пояснити навіщо йому набір відмичок
  • Іноземець, що "заблукав" в Рівному, не зміг пояснити навіщо йому набір відмичок
  • Іноземець, що "заблукав" в Рівному, не зміг пояснити навіщо йому набір відмичок

Сьогодні вночі, 15 березня, патрульні поліцейські вкотре виявили групу іноземців, в одного з яких при собі не було жодних документів. На вулиці Макарова обласного центру під час патрулювання поліцейські зупинили автомобіль «Hyundai Coupe».  У салоні авто перебувало троє чоловіків з характерною етнічною ознакою. Вони пояснили, що шукають дорогу до Луцька.

Мігрант без права перебування в Україні "заблукав" у Рівному

Під час перевірки документів в одного з них не виявилося жодних документів, тому їм запропонували проїхати до відділу поліції для встановлення особи та перевірки на предмет легальності перебування в Україні. Оперативники виявили в сумці чоловіків майже півсотні відмичок, викруток і кілька мобільних телефонів.

Під час перевірки працівники карного розшуку встановили, що усі троє: 48-річний житель Хмельницької області, 44-ох та 43-ми річні іноземці  раніше судимі за вчинення крадіжок з проникненням. Наймолодший із них до того ж не мав відповідних документів на право перебування в Україні. А у 2002 році органи міграційної служби вже видворяли його з території України. Крім того, відповідно до ухвали Луцького районного суду чоловік перебуває під домашнім арештом за вчинення крадіжки.

 

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
У Рівненському районі 9-річний хлопчик раптово вибіг і потрапив під колеса автомобіля
0
Читати далі
На Рівненщині змія вкусила хлопчика
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок обвалу бетонного паркану загинув 4-річний хлопчик
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок ДТП тяжко травмувався неповнолітній мотоцикліст
0
Читати далі
На Рівненщині на гарячому спіймали викрадачів деревини
0
Читати далі
Житель Рівненського району незаконно зберігав боєприпаси
0
Читати далі
На Рівненщині встановили молодь, які на всю гучність вмикали російські пісні в гуртожитку
0
Читати далі
В ДТП біля Рівного водію легковика відірвало ноги
0
Читати далі
На Рівненщині жінка вдарила брата ножем
0
Читати далі