Із ініціативи Президента України пенсіонерам-силовикам підвищать виплати

Із ініціативи Президента України пенсіонерам-силовикам підвищать виплати
0
Із ініціативи Президента України пенсіонерам-силовикам підвищать виплати

Пенсіонери-силовики Рівненщини звернулися до керівництва області щодо захисту своїх прав. Їх турбує питання перерахунку пенсій.

Річ у тім, що через зміни до законодавства стосовно індексації доходів 2017 року питання щодо перерахунку пенсій військових не було врегульоване. Внаслідок цього утворилася суттєва різниця між пенсіями, призначеними до 2018 року, та новими виплатами.

Тож Громадська спілка «Центр координації дій громадських організацій ветеранів та пенсіонерів силових структур України в Рівненській області» просить керівництво Рівненської облдержадміністрації та обласної ради підтримати їхні вимоги і звернутися з цього приводу до Президента України,   Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

Водночас Президент України Володимир Зеленський вже поставив завдання уряду вжити заходів для відновлення справедливості у виплаті пенсій військовим пенсіонерам. Про це на зустрічі з пенсіонерами-силовиками заявив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Подолін.

Взагалі ж передбачається, що з 1 липня цього року буде встановлена доплата в розмірі 2000 гривень майже для 400 тисяч військових пенсіонерів, яким були призначені пенсії до 1 березня 2018 року. Мінімальна пенсійна виплата військовим буде встановлена на рівні 3854 гривень.

Також будуть підвищені виплати для учасників бойових дій, які втратили працездатність. Понад 40 тисяч осіб отримають підвищення у 700 гривень.

Засідання уряду відбудеться вже в середу, зазначив Сергій Подолін. Він також запропонував влаштувати за певний час нараду за участю представників ініціативної групи. 

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Псевдожурналісту Остапу Стахіву не дали права реєструвати власне ЗМІ
0
Читати далі
Дві фірми викрили на змові на тендерах із ремонту доріг на Рівненщині
0
Читати далі
85 вʼязнів із Рівненщини вступили до ЗСУ
0
Читати далі
Три проєкти з Рівненщини перемогли у конкурсі національно-патріотичного виховання
0
Читати далі
Цьогоріч СБУ Рівненщини викрили 32 особи за підозрою у державній зраді
0
Читати далі
Весільний обряд Рівненщини увійшов до списку нематеріальної культурної спадщини України
0
Читати далі
У госпіталі на Рівненщині викладають курси IT для військових
0
Читати далі
Чому в різних областях електроенергію відключають на різну кількість годин?
0
Читати далі
42 особи засуджено за злочини проти дітей на Рівненщині
0
Читати далі