Кабмін передав відповідальність за зупинку громадського транспорту місцевій владі

Кабмін передав відповідальність за зупинку громадського транспорту місцевій владі
0
Кабмін передав відповідальність за зупинку громадського транспорту місцевій владі

22 березня Кабмін на закритому засідання прийняв рішення передати повноваження по введенню карантинних обмежень на транспорту Регіональним комісіям ТЕБ та НС.

Про це в Telegram повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Тепер регіональні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у кожній області самостійно прийматимуть рішення щодо карантинних обмежень на автотранспорті та залізниці у регіонах «червоної» зони.

За їх рішеннями заборонятимуться регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним та залізничним транспортом.

Виключення становлять:

– транзитні перевезення;

– перевезення легковими автомобілями, де кількість пасажирів, включаючи водія, не більше 5-ти осіб без урахування дітей віком до 14 років;

– перевезення службовим/орендованим автотранспортом підприємств, закладів, установ у межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які поінформовано не менше ніж за 2 дні органи Нацполіції;

– перевезення пасажирів автотранспортом у міжнародному сполученні за наявності підтвердженого негативного результату ПЛР-тесту на COVID-19, проведеного не більше ніж за 48 годин.

Також за окремим рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заборонятиметься посадка пасажирів в автомобільний чи залізничний транспорт міжобласного сполучення, окрім спеціальних залізничних рейсів.

Раніше такі обмеження запроваджувалися автоматично по факту потрапляння регіону до офіційного переліку «червоних» рішенням МОЗ.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Смертельна ДТП біля Рівного: водію маршрутки та працівнику «Укрзалізниці» повідомили про підозру
0
Читати далі
У Starland меню для дітей розробив президент асоціації кулінарів України
0
Читати далі
У Костополі чоловік проник в автівку та вкрав 40 тисяч гривень
0
Читати далі
На Рівненщині маршрутка зіткнулася із поїздом: є загиблі
0
Читати далі
18-річний хлопець загинув після стрибка з пірса у ставок на Рівненщині
0
Читати далі
У Рівненському районі невідомий пошкодив могилу захисника України: встановлюють причетних
0
Читати далі
У Рівному засудили колаборантку з Херсонщини
0
Читати далі
На Рівненщині 17 загиблих на водоймах від початку літнього сезону
0
Читати далі
Правоохоронці обшукали Рівненську митницю: повідомляють про зловживання на 2,3 млн грн
0
Читати далі