Кабмін звільнив очільника Рівненської ОДА Олексія Муляренка

Кабмін звільнив очільника Рівненської ОДА Олексія Муляренка
1
Кабмін звільнив очільника Рівненської ОДА Олексія Муляренка

Кабінет міністрів схвалив проекти розпоряджень президента про звільнення ще трьох голів обласних державних адміністрацій.

Відповідне рішення прийнято на засіданні уряду в середу, сказав агентству "Інтерфакс-Україна" віце-прем'єр-міністр Павло Розенко після засідання.

"Схвалено звільнення трьох голів ОДА", – сказав Розенко.

За його словами, зокрема, одним з голів ОДА, звільнення якого схвалено урядом, є керівник Рівненської області Олексій Муляренко.

 

Крім того, на засіданні уряду прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що від президента Володимира Зеленського надійшли перші п'ять пропозицій на призначення глав ОДА.

Прем'єр зауважив, що уряд почне роботу в цьому напрямку, щоб на наступному засіданні розглянути ці кандидатури.

Варто зазначити, наскільки це уряду вдасться достеменно не відомо. Адже сам очільник ОДА у відпустці на час проведення виборів. І згідно Закону звільнити його - не можуть. Незважаючи на те, що він писав заяву на звільнення. 

1
Політика
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині троє молодиків злетіли з дороги у кювет та «зупинились» об дерево
0
Читати далі
В ДТП на Рівненщині травмувалися четверо дітей
0
Читати далі
Українці від початку року протермінували майже 10 тис. штрафів ТЦК
0
Читати далі
СБУ затримала агентку фсб, яка на замовлення рф готувала теракт біля Рівненського ТЦК
0
Читати далі
Рівень довіри до Зеленського зріс до 67%
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські перекрили канал постачання наркотиків до колонії
0
Читати далі
Соратники Трампа провели таємні переговори з опонентами Зеленського щодо виборів в Україні
0
Читати далі
Призупинення військової допомоги Україні торкнулося переважно постачання бронетехніки
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік пішов під лід разом з трактором 
0
Читати далі