“Кардинал-Рівне” втратив перемогу на “ІнБев-НПУ”

“Кардинал-Рівне” втратив перемогу на “ІнБев-НПУ”
0
  • “Кардинал-Рівне” втратив перемогу на “ІнБев-НПУ”
  • “Кардинал-Рівне” втратив перемогу на “ІнБев-НПУ”
  • “Кардинал-Рівне” втратив перемогу на “ІнБев-НПУ”
  • “Кардинал-Рівне” втратив перемогу на “ІнБев-НПУ”
  • “Кардинал-Рівне” втратив перемогу на “ІнБев-НПУ”
  • “Кардинал-Рівне” втратив перемогу на “ІнБев-НПУ”

“Кардинал-Рівне” продовжив свою безпереможну серію у чемпіонаті футзальної Екстра-ліги, розписавши мирову нічию із “ІнБевом-НПУ”. Гості відігралися за хвилину до фінальної сирени. Тим не менше, навіть нічия гарантувала рівнянам місце у топ-шістці чемпіонату Екстра-ліги.

 

Звітний поєдинок команди проводили за порожніх трибун. Таке рішення прийняв КДК ФФУ. Причиною послужила, на думку членів комітету, неналежна поведінка рівненських вболівальників та офіційних осіб під час матчу чемпіонату Екстра-ліги “ХІТ” – “Кардинал-Рівне” 24-го листопада 2018-го року. Сьогодні на трибунах спортзалу ДЮСШ-4 за матчем спостерігали усього п’ятеро журналістів, представники команди гостей та фотографи.

Нечисленних глядачів команди не порадували іскрометною грою. Єдиний до перерви гол господарі забили за півтори хвилини до сирени. Роман Горпинич перехопив м’яча на чужій половині майданчика, віддав на Басича, а той по-більярному невідпорно пробив по діагоналі в дальній кут – 1:0.

Другий гол став результатом індивідуальних дій Романа Горпинича. Він обікрав Бакума, прокинув м’яча повз Войтка, виграв силову боротьбу у Мороховця і пробив повз Соколовського – 2:0.

Повівши з перевагою у два м’ячі, господарі знову наступили на старі граблі. Команда втратила пильність і дозволила відквитати один гол гостям. Щоправда, “Кардинал-Рівне” дуже швидко відновив статус-кво. Помилився Євген Смоловик, який подарував м’яча Максиму Мануйленку. Той пробив точно – 3:1.

Втім, “ІнБев-НПУ” не зупинився, продовжив боротися і вирвав нічию. Спершу Войток скоротив відставання до мінімуму. А за хвилину до сирени навала гостей завершилася автоголом Володимира Поночовного. 3:3.

 

Прес-служба МФК “Кардинал-Рівне”

0
Спорт # футзал Рівне # Екстра ліга # Кардинал РІвне # футзал новини
Читайте також
1175
"Кардинал-Рівне" останній на Lviv Open Cup
"Кардинал-Рівне" посів останнє місце на Lviv Open Cup-2019
0
Читати далі
1149
"Кардинал-Рівне" не побореться за медалі Lviv Open Cup
У заключному матчі групового етапу товариського турніру Lviv Open Cup наша футзальна команда «Кардинал-Рівне» поступилися сумському FoodCentre-СумДУ.
0
Читати далі
1403
"Кардинал-Рівне" на Lviv Open Cup стартував з поразки
У рамках товариського турніру Lviv Open Cup сьогодні команда Станіслава Гончаренка поступилася чемпіонат України.
0
Читати далі
1524
"Кардинал-Рівне" поступився у повторному матчі проти "Рекорда"
У повторній грі проти чемпіонів Польщі у Бєльсько-Бялій футзальний «Кардинал-Рівне» зазнав поразки - 2:5.
1
Читати далі
1550
"Кардинал-Рівне" обіграв чемпіонів Польщі
Сьогодні у стартовому поєдинку тренувального міні-збору "Кардинал-Рівне" у Бєльсько-Бялій обіграв діючих чемпіонів Польщі - BTS Rekord.
0
Читати далі
1396
"Кардинал-Рівне" їде на Lviv Open Cup
За два тижні, 28 серпня, у Львові стартує ювілейний десятий турнір Lviv Open Cup.
0
Читати далі
Найцікавіші матеріали
Знайдено найменший об’єкт, що складається з темної матерії
0
Читати далі
Поліція шукає афериста з Рівного, який ошукав двадцятьох людей
0
Читати далі
Нобелівський комітет оголосив лауреата премії миру 2025 року
0
Читати далі
На Рівненщині біля військової частини знайшли боєприпаси
0
Читати далі
На Рівненщині під час затримання чоловік вдарив ножем поліцейського
0
Читати далі
Нобелівську премію з літератури отримав угорський письменник
0
Читати далі
Військові після полону отримуватимуть 50 тисяч протягом 3 місяців
0
Читати далі
Українці зможуть розлучатися онлайн
0
Читати далі
У Рівненському районі зник 15-річний хлопець
0
Читати далі