«Кардинал-Рівне» зазнав другої у сезоні поразки

«Кардинал-Рівне» зазнав другої у сезоні поразки
0
«Кардинал-Рівне» зазнав другої у сезоні поразки

«Кардинал-Рівне» зазнав другої у сезоні поразки. Команда Станіслава Гончаренка вдома поступилася столичному «ХІТу».

На звітний матч «Кардинал-Рівне» та «ХІТ» виходили у статусі сусідів по турнірній таблиці Екстра-ліги. Тривалий час статусність поєдинку відповідала і перебігу подій на майданчику. Команди солідно розпочали поєдинок, впевнено контролюючи м’яч і вичікуючи на помилку суперника. Впевнено у рамках воріт діяли і голкіпери: Євген Іваняк і Олександр Сіріцький.

Першими у помилилися саме господарі. Орест Боргун обігрався у «стіночку» із партнером Гайваном, залишивши поза грою Андрія Лисенка і Володимира Кручка, вирвався на оперативний простір і розстріляв Сіріцького – 0:1!

Рівняни, втім, не розгубилися і тримали удар. А в одній із контратак Володимир Кручок, пройшовши майже весь майданчик і не знайшовши вільних партнерів, самотужки вирішив долю епізоду точним ударом низом повз Іваняка – 1:1.

Нічия стала б закономірним підсумком першого тайму. Але перед перервою в потрібний час в потрібному місці опинився Олександр Колесников. Він першим зреагував на відскок м’яча від стійки воріт. І це – 1:2. Цілком «робочий» рахунок, який можна було відіграти після перерви. Якби не помилки, що призвели до фіаско.

На старті другого тайму рівняни пропустили двічі за півтори хвилини. Обидва рази асистентом виступив Олександр Сухов, який вийшов на заміну в перерві. Спершу він швидко розвернув контратаку і вивів на ударну позицію Олександра Педяша – 1:3. А потім передачу Сухова повітрям у власні ворота зрізав Сергій Кравчук, який не порозумівся з Олександром Сіріцьким. І це – 1:4.

Далі голи Олександра Педяша та Дмитра Шамлі лише підкреслили перевагу гостей у цій зустрічі. А гол Володимира Кручка на останніх хвилинах гри навряд покращив настрій гравцям нашої команди.

 

Прес-служба МФК «Кардинал-Рівне»

 

0
Спорт
Найцікавіші матеріали
У Рівному чоловік запускав салюти
0
Читати далі
Біля Рівного в автопригоді за участі двох вантажівок загинула людина
0
Читати далі
У Рівному в четверту річницю війни запустили феєрверк
0
Читати далі
Оригінальні подарунки для особливих людей і випадків
0
Читати далі
На Рівненщині на АЗС між водіями виник конфлікт із стріляниною
0
Читати далі
Війна запустила безпрецедентну демографічну кризу в Україні
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік вдарив ножем військового, який рік тому звільнився з полону
0
Читати далі
На Сарненщині викрили двох організаторів каналу незаконного перетину кордону
0
Читати далі
У Дубно водій на підпитку наїхав на огорожу та травмував пішохідку
0
Читати далі