Киянам, що пограбували "ювелірний" у Рівному загрожує покарання

Киянам, що пограбували
0
Киянам, що пограбували "ювелірний" у Рівному загрожує покарання

Поліцейські Рівненського відділу поліції встановили осіб, які скоїли крадіжку золотих виробів із магазину, повідомили їм про підозру, а кримінальне провадження скерували до суду.

26 липня до поліції із заявою звернулась приватний підприємець торгового центру у Рівному, що у відділі золота та срібла невідома особа скоїла крадіжку ювелірних виробів. Жінка зазначила, що зникла обручка, ланцюжок, два браслети та підвіска на загальну суму 21714 гривень.

Поліцейські з’ясували, що напередодні по обіді до відділу заходили двоє чоловіків, які вибирали прикраси. Продавчиня демонструвала багато найменувань, тож не вслідкувала, як зникло кілька виробів. Лише наступного дня, коли проводили ревізію, виявили їх відсутність.

Встановлені у приміщенні камери відеоспостереження зафіксували обличчя ймовірних крадіїв. Фото максимально розповсюдили по всіх аналогічних відділах Рівного. Тож результат не заставив себе довго чекати. Коли гастролери навідались у чергову ювелірну крамницю шостого серпня, продавець миттєво зреагувала та повідомила поліцію.

Зловмисниками виявились 37-ми та 28-річні жителі міста Київ, які цілеспрямовано приїхали у Рівне «підзаробити», однак їхню протиправну діяльність вчасно припинили рівненські поліцейські. Крадене золото чоловіки вже встигли продати, а гроші – використати.

«Обом киянам слідчі повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка), — повідомив т.в.о заступника начальника Рівненського відділу поліції Михайло Редька. — Поліцейські зібрали достатньо доказів у доведенні вини зловмисників і кримінальне провадження з обвинувальним актом скерували до суду».

І хоча крадії компенсували спричинені збитки підприємцю, понести покарання перед судом все ж доведеться. Санкція інкримінованої киянам статті передбачає покарання у виді штрафу до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
15 років тюрми отримали два агенти фсб, які займалися підпалами Укрзалізниці на Рівненщині
0
Читати далі
Судитимуть агентку рф, яка збиралася підірвати популярний готель у Рівному
0
Читати далі
Кабмін стежитиме за цінами на ліки та штрафуватиме аптеки у разі порушень
0
Читати далі
На Дубенщині дитина врятувала сімʼю під час пожежі
0
Читати далі
Судитимуть агента рф, який намагався підірвати багатоповерхівку у Рівному
0
Читати далі
У Рівненському районі затримано чоловіка на незаконному зберіганні психотропів
0
Читати далі
Рівнян просять підтримати петицію щодо парковки біля стадіону «Авангард» на вул. Замковій
0
Читати далі
Берегти енергосистему — це твій спосіб турботи
0
Читати далі
У Рівненському районі місцевий житель обікрав магазин
0
Читати далі