Кількість ліжок з киснем в Україні досягла максимуму, можливості медичної системи вичерпані, – Степанов

Кількість ліжок з киснем в Україні досягла максимуму, можливості медичної системи вичерпані, – Степанов
0
Кількість ліжок з киснем в Україні досягла максимуму, можливості медичної системи вичерпані, – Степанов

Кількість ліжок з киснем для пацієнтів з COVID-19 в Україні досягла свого максимуму, можливості медичної системи вичерпані.

Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу 6 квітня.

Він повідомив, що нині в лікарнях госпіталізовані понад 47 тисяч пацієнтів з коронавірусом. Водночас МОЗ максимально збільшила кількість ліжок з киснем — до 67 тисяч.

«Це межа — збільшувати далі нікуди, адже інші хвороби не робили канікул», — наголосив міністр.

За його словами, загальна завантаженість ліжок з киснем становить близько 58% і продовжує зростати. Найбільш напружена ситуація в Києві, Хмельницькій, Миколаївській та Житомирській областях.

Також Степанов зазначає, що кількість хворих і летальних випадків продовжує зростати, а «статистика досить сумна». Так, минулого тижня від COVID-19 померли 2 455 пацієнтів, що на 400 більше, ніж тижнем раніше. Захворіли за минулий тиждень понад 103 тисяч людей.

Водночас у деяких областях МОЗ наразі готове послабити карантин через покращення там епідситуації. Це зокрема Івано-Франківська, Чернівецька та Закарпатська області. На приклад, в Івано-Франківській області, яка з 26 лютого в «червоній» зоні, станом на 1 березня заповненість ліжок із киснем була 82%, а наразі — приблизно 37%.

За матеріалами: Громадське

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Польські виробники олії вимагають розблокування імпорту ріпаку з України
0
Читати далі
У Черкасах тренерка танців зібрала з батьків мільйон на поїздку з дітьми в Грузію, але програла гроші в казино
0
Читати далі
В Україні планують скасувати дистанційне навчання у школах: заява Федорова
0
Читати далі
Поліція затримала вбивцю, який зарізав брата у Рівненському районі
0
Читати далі
У Рівному затримано російського агента, який готував підрив військовослужбовців Сил оборони у службовому авто
0
Читати далі
Завербований агент рф намагався підірвати багатоквартирний будинок у Рівному
0
Читати далі
На Володимиреччині водій мотоцикла та пасажир після ДТП потрапили у реанімацію
0
Читати далі
У Здолбунові чоловік, погрожуючи ножем, намагався вкрасти авто
0
Читати далі
На Володимиреччині автомобіль врізався у дерево: травмований пасажир помер у лікарні
0
Читати далі