Клеванській школі-інтернат повернули землю, яку 8 років без дозволу використовували підприємці

Клеванській школі-інтернат повернули землю, яку 8 років без дозволу використовували підприємці
0
Клеванській школі-інтернат повернули землю, яку 8 років без дозволу використовували підприємці

За договором сервітутного землекористування, укладеним між Клеванською селищною радою Рівненської області та приватним господарюючим суб’єктом, земельну ділянку площею 0,12 га та вартістю більше 125 тис грн, яка належить на праві постійного користування Клеванській загальноосвітній санаторній школі-інтернату І-ІІІ ступенів, передано товариству.

Призначення земельної ділянки – обслуговування шкільних будівель та дослідних і навчальних цілей. Проте земля близько 8 років використовувалася для провадження підприємницької діяльності. Крім того, укладення договору не було погоджено з Клеванською санаторною школою-інтернатом.

Рівненською місцевою прокуратурою, з метою захисту інтересів держави в особі Клеванської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів, заявлено позов про визнання недійсним зазначеного договору та зобов’язання звільнити земельну ділянку.

Господарським та апеляційним судом визнано переконливими доводи прокурора щодо незаконності укладеного договору та задоволено позов у повному обсязі.

Не погоджуючись з зазначеними рішеннями, товариство звернулося у Верховний суд з касаційною скаргою.

Завдяки активній позиції Генеральної прокуратури України, Верховний суд підтвердив законність вимог прокурора та рішення попередніх інстанцій залишив без змін.

0
Найцікавіші матеріали
У Рівному заочно засуджено двох зрадників з Луганщини, які перейшли на бік ворога
0
Читати далі
На Рівненщині ДБР повідомила про підозру працівникам ТЦК, які силою мобілізували чоловіка
0
Читати далі
Поблизу кордону зі Словаччиною зупинили четвірку правопорушників з Рівненщини
0
Читати далі
В одному з кафе Рівного чоловік дістав гранату: на місце викликали поліцію
0
Читати далі
У Рівненському районі водій врізався у паркан: загинув пасажир
0
Читати далі
Сонячні окуляри – модний і практичний аксесуар – як вибрати ідеальну оправу?
0
Читати далі
У Костополі чоловік погрожував поліцейським гранатою та підірвав снаряд
0
Читати далі
На Рівненщині покращать мобільний зв'язок та інтернет
0
Читати далі
На хабарництві викрито правоохоронця з Рівненщини, який «не знаходив» військовозобов’язаних
0
Читати далі