Команда обласної ради стала призером спартакіади серед депутатів Рівненщини

Команда обласної ради стала призером спартакіади серед депутатів Рівненщини
0
Команда обласної ради стала призером спартакіади серед депутатів Рівненщини

За підсумком низки змагань обласного етапу спартакіади серед депутатів усіх рівнів команда Рівненської обласної ради виборола третє місце серед 22 команд.

Вчора відбувся останній етап спартакіади, на якому наша команда продемонструвала високий клас. У змаганнях з баскетболу вона була найрезультативнішою, і в результаті посіла перше місце.

Раніше найвищу нагороду отримали й шахісти: у змаганнях з шахів команда у складі Сергія Кондрачука та Вікторії Опанасюк здобула перше загальнокомандне місце.

Тож за результатами змагань команда Рівненської обласної ради стала призером обласного етапу спартакіади, виборовши третє місце.  Найкращий результат – у  команди Рокитнівської селищної ради, друге місце посіла команда Городоцької сільської ради. 

0
Спорт
Найцікавіші матеріали
США готуються депортувати близько 80 українців, серед яких емігранти ще часів СРСР
0
Читати далі
На Рівненщині під колесами маршрутки загинула пенсіонерка
0
Читати далі
Уряд схвалив механізм дії урядової програми «Зимова підтримка»
0
Читати далі
На Рівненщині у водія-порушника виявили арсенал зброї та наркотики
0
Читати далі
рф запускає план по дестабілізації України: що відбувається
0
Читати далі
Саакашвілі закликав Зеленського включити його до списку цивільних полонених російсько-української війни
0
Читати далі
У Рівненському районі врятували жінку, яка заблукала у лісі
0
Читати далі
Рівненський плавець представить Україну на Дефлімпійських іграх у Токіо
0
Читати далі
На Дубенщині внаслідок ДТП травмувалися водій та пасажир фургону
0
Читати далі