Коваль оприлюднив звіт про використання коштів оборонного бюджету

Коваль оприлюднив звіт про використання коштів оборонного бюджету
0
Коваль оприлюднив звіт про використання коштів оборонного бюджету
Віталій Коваль озвучив головам громад Рівненщини звіт про поточне використання коштів оборонного бюджету
 

Нагадаємо, на початку року 52 тергромади нашого краю (всі окрім прикордонних) виділили кошти на укріплення кордону, організацію кругової оборони та інші заходи.

«Озвучив очільникам ТГ поточний звіт про обсяги використання цих коштів по різних напрямках, пріоритетні напрямки фінансування, подальші плани. Після чого 63 голови громад прийняли звіт, проголосувавши «за», 1 — «утрималась». Присутні запропонували публічний звіт для громадськості опублікувати після повного виконання оборонного бюджету і за погодження з військовим керівництвом», — повідомив очільник області.

Віталій Коваль також додав, що на зустрічі голови тергромад ініціювали звітно-виборну конференцію обласного представництва Асоціації міст України. З метою можливого переобрання нового керівника регіонального відділення замість мера Рівного Олександра Третяка.

0
Політика Суспільство
Найцікавіші матеріали
«Зеленський скасував воєнний стан»: скасовуємо чергову брехню в соцмережах
0
Читати далі
Назви чотирьох міст України є символом російської імперської політики
0
Читати далі
В Україні увечері прогнозується дефіцит електроенергії
0
Читати далі
До війни на Рівненщині будували школи і лікарні, зараз – укриття
0
Читати далі
На Рівненщині викрили ділка, котрий хотів продати російську зброю з фронту
0
Читати далі
Географічним об'єктам у Криму повернуть історичні назви кримськотатарською
0
Читати далі
У Рівному безкоштовно анонімно тестуватимуть на ВІЛ, гепатит В, C
0
Читати далі
Меблі, Starlink та 6 тонн м’яса: які закупівлі провели громади Рівненщини
0
Читати далі
Депутата Рівненської облради, який незаконно збагатився на мільйони доларів, відправили під варту
0
Читати далі