Кулеба закликав ЄС якомога швидше відключити Росію від SWIFT

Кулеба закликав ЄС якомога швидше відключити Росію від SWIFT
0
Кулеба закликав ЄС якомога швидше відключити Росію від SWIFT

Відрізати Росію від SWIFT необхідно в рамках пакету нових економічних санкцій у разі ескалації ситуації на сході України

Утримання Москви від застосування всієї зосередженої на українських кордонах військової сили можливе, якщо країни Європейського Союзу приймуть рішення відключити Росію від платіжної системи SWIFT.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв'ю агентству Reuters.

Ще в понеділок, 20 квітня, Кулеба під час відеоконференції з главами МЗС країн ЄС закликав їх прийняти таке рішення.

«У мене немає інформації, щоб стверджувати, що рішення про початок військової операції проти України вже прийнято. І саме тому реакція Заходу, консолідована реакція Заходу, так важлива зараз, щоб перешкодити Путіну прийняти таке рішення», – зазначив він.

При цьому міністр додав, що відрізати Росію від SWIFT необхідно в рамках пакету нових економічних санкцій у разі ескалації ситуації на сході України та висловив сподівання, що цього разу обіцянки європейських країн не розійдуться зі справою.

Раніше в Європарламенті заявляли, що Європа повинна ввести найжорстокіші санкції проти Росії, яка винна в загостренні ситуації на кордонах України, куди Кремль стягнув маси військ. Ідеальним варіантом стала б заморозка рахунків російських олігархів в європейських банках, або відключення РФ від міжнародної платіжної системи SWIFT.

За матеріалами: Слово і Діло

0
Політика
Найцікавіші матеріали
В одному з кафе Рівного чоловік дістав гранату: на місце викликали поліцію
0
Читати далі
У Рівненському районі водій врізався у паркан: загинув пасажир
0
Читати далі
Сонячні окуляри – модний і практичний аксесуар – як вибрати ідеальну оправу?
0
Читати далі
У Костополі чоловік погрожував поліцейським гранатою та підірвав снаряд
0
Читати далі
На Рівненщині покращать мобільний зв'язок та інтернет
0
Читати далі
На хабарництві викрито правоохоронця з Рівненщини, який «не знаходив» військовозобов’язаних
0
Читати далі
У Рівненському районі внаслідок ДТП загинула водійка кросовера
0
Читати далі
На Рівненщині підприємиця привласнила 350 тисяч на ремонті доріг
0
Читати далі
Зеленський зустрівся із журналістами: основні тези
0
Читати далі