Лікар назвав новий симптом COVID-19

Лікар назвав новий симптом COVID-19
0
Лікар назвав новий симптом COVID-19

Лікар зазначив, що при цьому більшість основних симптомів COVID-19 майже не змінилися.

Про це повідомив Сергій Дубров, завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національного медичного університету ім. О. Богомольця, передає Коронавірус_інфо.

«Це дуже погано, оскільки для зменшення інтоксикаційного синдрому потрібно вживати багато рідини», — зазначив Дубров.

Лікар зазначив, що при цьому більшість основних симптомів COVID-19 майже не змінилися — це кашель, підвищена температура, м’язовий біль, ускладнене дихання, втома.

«Під час останньої хвилі менша кількість хворих втрачають відчуття нюху та смаку, ніж було попередньо. Збільшилася кількість людей з розладом шлунково-кишкового тракту. Як правило, такий симптом частіше зустрічається в дітей», — наголосив Дубров.

Також лікар розповів, що через штам «Дельта» стан пацієнтів може дуже різко погіршитися і буквально за декілька днів із відносно стабільного перейти в критичний.

За матеріалами: УНІАН

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині в ДТП травмувалися неповнолітні водій та пасажирка мотоцикла
0
Читати далі
На Березнівщині внаслідок ДТП загинув в 20-річний мотоцикліст
0
Читати далі
У Рівному внаслідок вибуху туристичного газового балона травмувався чоловік
0
Читати далі
У Рівному внаслідок ДТП загинув пішохід
0
Читати далі
У Рівненському районі внаслідок ДТП неповнолітній керманич потрапив до реанімації
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть організатора однієї зі схеми незаконного перетину кордону
0
Читати далі
Група поляків побила українця
0
Читати далі
Палії військових авто у Рівному отримали реальні терміни
0
Читати далі
У Рівному запрацює нова гімназія: містян запрошують на відкриття
0
Читати далі