«Ловись рибко, велика й маленька»:Рибпатруль викрив порушення зі збитками понад 10 тис. грн

«Ловись рибко, велика й маленька»:Рибпатруль викрив порушення зі збитками понад 10 тис. грн
0
«Ловись рибко, велика й маленька»:Рибпатруль викрив порушення зі збитками понад 10 тис. грн

За сім днів порушники завдали збитків на понад 10 тис. грн.

У період з 4 по 10 липня 2019 року інспектори Рівненського  рибоохоронного патруля зафіксували 20 порушень у сфері охорони водних біоресурсів. Було складено дев’ять протоколів - рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову та дев’ять - порушення правил рибальства. Також, оформлено два акти виявлення та вилучення безхазяйного майна.

«На цей період на порушників накладено 867 грн штрафів. Збитки рибному господарству склали 10 650 грн. В ході інспектори вилучили більше 7 кг риби. Було конфісковано 6 заборонених знарядь лову та 5 сітних знарядь лову – вилучено за актами безхазяйного майна. До районних судів передано дев’ять справ до притягнення до адміністративної відповідальності », - повідомили у відомстві.

Шостого липня  2019 року до рибоохоронного патруля від небайдужих громадян надійшло звернення про те, що на Басівкутському водосховищі, що у Рівному, здійснюється незаконний вилов риби. Під час перевірки цієї інформації патрульні спільно із правоохорониками було викрито двох місцевих жителів, які здійснював вилов риби забороненими знаряддями лову – двома сітками. У сітках знаходилось 5,4 кг риби, зокрема: лящі, карасі та окуні. Завдані збитки становлять 7 599 грн.

Того ж дня було задокументовано ще два грубих порушень правил рибальства. Сталося це на р. Стир, поблизу с. Сопачів Володимирецького району. Чоловіки рибалили забороненим знаряддям лову - «бредами». У цьому випадку, завдяки оперативності рибоохоронного патруля,  громадяни не встигли завдати шкоди рибі.  

Дев’ятого липня рейдовою групою інспекторів на Хріницькому водосховищі, поблизу с. Вербень Демидівського району було викрито порушника. Чоловік  здійснював вилов риби забороненими знаряддями лову – сіткою. У сітках знаходилась така риба, як лящі, загальною масою 2 кг. Збитків завдано на 1 700 грн.

На осіб було оформлено протоколи для притягнення осіб до адміністративної відповідальності.

 

0
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині судитимуть трьох організаторів незаконного перетину кордону
0
Читати далі
У Рівному під колесами авто загинув пішохід, який перебігав дорогу у невстановленому місці
0
Читати далі
Осіб, які вчинили теракт поблизу ТЦ у Рівному, затримано
0
Читати далі
У Рівному знову здорожчає проїзд
0
Читати далі
На Рівненщині викрили злочинну групу, яка виготовляла та збувала наркотичні речовини
0
Читати далі
На Рівненщині перевіряють освітні заклади щодо зарахування абітурієнтів призовного віку
0
Читати далі
Поліція працює на місцях обстрілів Рівненщини
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть чоловіка, який ввозив авто під виглядом гуманітарної допомоги
0
Читати далі
Рівненщина зазнала наймасштабнішої атаки за час повномасштабної війни
0
Читати далі