Любов "на ножах": на Рівненщині сварка закоханих переросла у ножове поранення

Любов
0
Любов "на ножах": на Рівненщині сварка закоханих переросла у ножове поранення

Вихідні на Рівненщині розпочались "на ножах". Так, 17 лютого, близько першої ночі, до поліції повідомили лікарі «швидкої», що до медзакладу з ножовим пораненням госпіталізовано місцевого жителя.
Слідчо-оперативна група на місці події встановила, що напередодні ввечері між 45-річним жителем селища Млинів та його 34-річною співмешканкою, які були напідпитку, виник конфлікт. Сварка переросла у штовханину, у ході якої жінка схопила ніж та вдарила ним чоловіка у груди. Зрозумівши, що накоїла, сама викликала швидку медичну допомогу.
Чоловіка із проникаючим ножовим поранення грудної клітки госпіталізували у реанімаційне відділення. Зі слів медиків, його життю загрози не має, стан стабільний.
Поліцейські за фактом умисного нанесення тяжких тілесних ушкоджень розпочали досудове розслідування, вирішується питання про повідомлення жінці про підозру у вчиненні злочину.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
У Рівному судитимуть групу наркоторговців
0
Читати далі
У Рівному затримали рецидивіста, котрий вкрав гроші у перехожого
0
Читати далі
Прокуратура оскаржуватиме вирок, за яким випустили обвинуваченого в серії зґвалтувань
0
Читати далі
У Рівному заочно судитимуть зрадника з «мвс днр»
0
Читати далі
На Рівненщині викрили злочинну за видобуток бурштину
0
Читати далі
У Рівному в ДТП травмувалися двоє осіб: жінка і дитина 
0
Читати далі
Рівне переходить на погодинну подачу води
0
Читати далі
СБУ розповіло, як вберегти дітей від вербування фсб для терактів
0
Читати далі
У Здолбунові загинула дитина: випала із вікна
0
Читати далі