Лукашенко забув, що закрив кордони з Україною? На пунктах пропуску все без змін

Лукашенко забув, що закрив кордони з Україною? На пунктах пропуску все без змін
0
Лукашенко забув, що закрив кордони з Україною? На пунктах пропуску все без змін

Державна прикордонна служба України не побачила жодних змін на кордоні з Білоруссю, після заяви Лукашенка про перекриття кордону з Україною. Про це повідомила пресслужба ДПСУ.

Навпаки, згідно заяви прикордонників, на межі двох держав спостерігається активний рух – 2 липня 2000 осіб в’їхали в Україну та 1700 осіб виїхали.

Також в МВС заперечили слова Лукашенка про «величезну кількість зброї» з України. Цьогоріч українські прикордонники виявили 27 одиниць зброї, білоруси — 4 одиниці та 10 боєприпасів. А за підсумками 2020 ДПС Білорусі відмічала зменшення виявленої зброї на нашому кордоні в 6,9 рази. США вважають, що такими діями Лукашенко  відводить увагу від подій всередині країни.

0
VSE по туризму
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині чоловіка вкусила змія
0
Читати далі
Український борець зійшов з пʼєдесталу під час звучання російського гімну
0
Читати далі
Два чоловіки з Рівненщини та Прикарпаття збували контрафактні електронні сигарети
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок ДТП травмувався неповнолітній водій мотоцикла
0
Читати далі
У березні можуть запровадити жорсткі обмеження для ухилянтів та СЗЧ
0
Читати далі
Завербований мешканець Житомира намагався вчинити теракт у центрі Рівного
0
Читати далі
У Рівному судитимуть батька, який побив неповнолітню доньку
0
Читати далі
«Мистецтво може жити не тільки на полотні, а й на людині»: рівненська художниця Аліна Мирончук презентувала виставку піджаків
0
Читати далі
У Рівному внаслідок наїзду потяга загинув пенсіонер
0
Читати далі