Сучасний варіант магнітного конструктора в 1998 році представив італійський винахідник Клаудіо Вінчентеллі. Працюючи над створенням нової ігрової моделі для збірки, він зауважив, що для з’єднання елементів можна використовувати магніти.
Перший варіант – це набір магнітних паличок у кольоровій обшивці та металевих кульок. Згодом, способи стикування були вдосконалені, але основний принцип – контактне з’єднання деталей без спеціальних пазів, залишився незмінним.
На сайті інтернет-магазину Панама https://panama.ua/categorys/76395/ представлені різноманітні варіанти для дітей різного віку. Основною цільовою аудиторією є хлопчики та дівчатка 3-9 років, хоча в каталогах деяких марок є моделі для малюків, а також серії для підлітків і дорослих.
Серед переваг подібної розваги відзначимо:
– немає потреби прикладати особливі зусилля для стиків окремих елементів;
– робота з деталями різної конфігурації сприяє зміцненню кисті, надає рухам чіткість і впевненість, формує вправність;
– дитина вчиться діяти в рамках встановлених правил, виконання яких дозволяє перетворити зображення в реальний предмет;
– виконання розмірених, ритмічних дій дозволяє зняти напругу, сприяє розвитку таких якостей, як цілеспрямованість, уважність, терпіння.
Хоча в кожному наборі є докладна інструкція, дитина цілком може відійти від правил і зібрати фігуру на свій розсуд. Основним матеріалом для виготовлення, крім магнітів, є метал і пластик. Хлопчики із задоволенням збирають транспортні засоби або займаються будівництвом. Дівчаток більше приваблюють різнокольорові блискучі елементи, з яких можна скласти будиночок для ляльки, фігурку або візерунок.
На правах реклами
Магнітний конструктор: оригінальні варіанти для малюків і школярів
Найцікавіші матеріали