Майже 10 мільйонів виділять на створення служб підтримки постраждалих від насильства на Рівненщині

Майже 10 мільйонів виділять на створення служб підтримки постраждалих від насильства на Рівненщині
0
Майже 10 мільйонів виділять на створення служб підтримки постраждалих від насильства на Рівненщині

Цьогоріч для Рівненщини на розширення мережі спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб знову передбачили субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам. Кошти у розмірі 9,6 млн гривень, будуть спрямовані на створення та покращення діяльності спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства.

Ідея створення по всій Україні таких служб, центрів належить першій леді Олені Зеленській.

Для виконання взятих зобов’язань та розширення доступу постраждалих до якісної і своєчасної допомоги Рівненщина продовжує розбудовувати систему надання допомоги постраждалим. Головна ідея створення служб підтримки – вчасно надати допомогу людині в моменти відчаю та горя.

Нагадаємо, торік кошти субвенції у розмірі понад 1 млн розділили 5 громад області. Так, у Вараській громаді завершують створення центру соціально-психологічної допомоги. Це буде перший заклад такого типу в області. У денному центрі надаватимуть постраждалим від домашнього насильства психологічну, соціально-побутову, соціально-медичну, інформаційну, юридичну послуги.

Ще у чотирьох ТГ запрацювали консультативні служби – у Зарічненській, Радивилівській, Соснівській та Острозькій громадах. Тут надають разові чи періодичні консультації постраждалим особам та їх законним представникам щодо прав, заходів, соціальних послуг, якими ця особа може скористатися.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
У Рівненському районі поліцейські затримали збувача психотропу
0
Читати далі
Утік з частини з автоматом: на Рівненщині затримали військового
0
Читати далі
Вже незабаром у Рівному відкриття нової гімназії Starland
0
Читати далі
На Рівненщині Нацполіція продовжує масштабні заходи проти незаконного видобутку бурштину
0
Читати далі
Довіра до Михайла Федорова різко підскочила в опитуваннях. Нині він є другим у топі
0
Читати далі
На Рівненщині ліквідували організовану групу наркодилерів
0
Читати далі
Троє спортсменів із Рівненщини серед найсильніших на чемпіонаті світу з волейболу сидячи
0
Читати далі
У Рівному розшукали підлітків, які розписали лайкою майданчик на Гідропарку
0
Читати далі
На Рівненщині двоє лікарів оформляли інвалідність за 2500 тисячі доларів
0
Читати далі