Марш за права тварин відбувся сьогодні у Рівному

Марш за права тварин відбувся сьогодні у Рівному
0
Марш за права тварин відбувся сьогодні у Рівному

Марш за права тварин відбувся сьогодні у Рівному. Організувала його представниця громадської організації "Еко-Проджект груп" Алла Лосік. Марш за права тварин у Рівному стартував від Покровського собору. Звідти учасники акції колоною пройшли до Майдану Незалежності. Учасники акції виступають проти експлуатації тварин та жорстокого поводження з ними.

Також Алла Лосік  повідомила UA:Рівне, що представники зоозахисних організацій будуть звертатися до міської влади з проханнм оновити міську програму регулювання чисельності безпритульних тварин.

Речник міського голови Рівного Микола Прокопчук повідомив, що можливість внесення змін до програми регулювання чисельності безпритульних тварин будуть розглядатися після офіційного звернення представників громадських організацій.

0
# зоозахисники
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині в ДТП травмувалися неповнолітні водій та пасажирка мотоцикла
0
Читати далі
На Березнівщині внаслідок ДТП загинув в 20-річний мотоцикліст
0
Читати далі
У Рівному внаслідок вибуху туристичного газового балона травмувався чоловік
0
Читати далі
У Рівному внаслідок ДТП загинув пішохід
0
Читати далі
У Рівненському районі внаслідок ДТП неповнолітній керманич потрапив до реанімації
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть організатора однієї зі схеми незаконного перетину кордону
0
Читати далі
Група поляків побила українця
0
Читати далі
Палії військових авто у Рівному отримали реальні терміни
0
Читати далі
У Рівному запрацює нова гімназія: містян запрошують на відкриття
0
Читати далі