Машиніста тепловоза з пособниками судитимуть за розкрадання палива з потягів

Машиніста тепловоза з пособниками судитимуть за розкрадання палива з потягів
0
Машиніста тепловоза з пособниками судитимуть за розкрадання палива з потягів

Рівненською обласною прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт стосовно машиніста тепловоза «Локомотивного депо Здолбунів» та двох його пособників, які заволоділи майном державного підприємства (ч. 3 ст. 191 КК України).

Слідством доведено, що обвинувачені здійснювали розкрадання дизельного палива з потягів АТ «Львівська залізниця». Своїми діями вони не лише завдали фінансових збитків підприємству, а й поставили під загрозу подальшу роботу тепловозів.

Чоловіків затримали під час вчинення злочину, коли вони, після зупинки тепловозів у лісі, пошкодивши пломбування паливних баків, відкачали з них майже 700 л дизельного пального. На вилучене майно судом накладено арешт.

Досудове розслідування проводили слідчі СУ за оперативного супроводу працівників УКР ГУНП в Рівненській області.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від трьох до п'яти років або позбавлення волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
В ДТП біля Рівного загинув водій
0
Читати далі
Військовим можуть обмежити доступ до азартних ігор
0
Читати далі
«Вікіпедія» назвала найпопулярніші статті 2025 року
0
Читати далі
У Дубно поліцейські встановлюють особу, яка намагалася підпалити будинок місцевого жителя
0
Читати далі
6 медалей здобула команда Рівненщини на Іграх Ветеранів-2025
0
Читати далі
СБУ викрила чергову «схему для ухилесів» на Рівненщині
0
Читати далі
У Рівному чоловік вкрав авто, щоб покататися
0
Читати далі
У Рівному водій фургона випадково збив дитину
0
Читати далі
У Рівному судитимуть ворожу агентку, яка готувала прорив російських ДРГ у напрямку Сум
0
Читати далі