Маск вирішив розпродати все своє майно заради колонізації Марсу

Маск вирішив розпродати все своє майно заради колонізації Марсу
0
Маск вирішив розпродати все своє майно заради колонізації Марсу

Співзасновник космічної компанії SpaceX Ілон Маск вважає, що населення Землі має стати «космічною цивілізацією і міжпланетним видом». Підприємець зізнався, що збирав багатство, щоб виділити якомога більше грошей на колонізацію Марсу.

Співзасновник космічної компанії SpaceX та один із керівників автомобільної компанії Tesla Ілон Маск, який став найбагатшою людиною у світі, вирішив розпродати все своє майно заради заселення Марсу.

Про свої плани бізнесмен розповів американському виданню Business Insider.

Підприємець пояснив, що збирав багатство не заради власної матеріальної вигоди, а щоб виділити якомога більше грошей на колонізацію планети. Будівництво міста на іншій планеті потребує значних вкладень. Це одна з причин, що змушують його розпродавати майно. Іншою причиною є бажання продемонструвати, наскільки рішуче він налаштований у своїй ідеї переселити людей на Марс.

Маск вважає, що населення Землі має стати «космічною цивілізацією і міжпланетним видом». Мультимільярдер сказав, що надасть позики тим, у кого немає грошей вирушити на Марс, а в майбутньому створить і робочі місця на планеті.

За словами Маска, у нього не залишиться майже жодного цінного майна з фінансового погляду, крім акцій компаній. Коли на роботі напружена ситуація, бізнесмен вважає за краще спати просто на фабриці або в офісі.

Агентство Bloomberg оцінило активи Маска у $209,5 млрд. За версією журналу Forbes, Маск також посідає перше місце зі статком $189,7 млрд.

Дані американської біржі Nasdaq станом на 8 січня свідчать, що акції Tesla зросли в ціні до $880. За прогнозами аналітиків, у 2021 році ціна на акції Tesla може сягнути $1 тис.

Ілон Маск – американський бізнесмен і винахідник. Засновник, співвласник, генеральний директор і головний інженер SpaceX, компанії – виробника космічної техніки. Маск також є гендиректором і головним ідейним натхненником американського виробника електромобілів Tesla.

За матеріалами: Gordon

0
i-серфінг ВСЕ - МОЖЛИВО
Найцікавіші матеріали
«Зрадники, колаборанти та прихильники срср»: Рівненська СБУ розповіла про найцікавіші воєнні злочини в області
0
Читати далі
Вибух зсередини - найімовірніша причина руйнування Каховської ГЕС
0
Читати далі
росія за тиждень до вибуху на Каховській ГЕС прийняла закон про дозвіл не розслідувати теракти
0
Читати далі
Перші групи пілотів вже відправилися до Великої Британії для навчання на F-16
0
Читати далі
Водія маршрутки у Рівному, який зневажливо повівся із матірʼю загиблого героя, звільнено
0
Читати далі
Окупанти деморалізовані тривалим очікуванням контрнаступу
0
Читати далі
У Рівному з девʼятого поверху зірвався чоловік
0
Читати далі
СБУ Рівненщини викрила організаторів схеми виїзду чоловіків призовного віку за кордон
0
Читати далі
Президент повідомив про підготовку нових оборонних рішень для України
0
Читати далі