Маск вирішив розпродати все своє майно заради колонізації Марсу

Маск вирішив розпродати все своє майно заради колонізації Марсу
0
Маск вирішив розпродати все своє майно заради колонізації Марсу

Співзасновник космічної компанії SpaceX Ілон Маск вважає, що населення Землі має стати «космічною цивілізацією і міжпланетним видом». Підприємець зізнався, що збирав багатство, щоб виділити якомога більше грошей на колонізацію Марсу.

Співзасновник космічної компанії SpaceX та один із керівників автомобільної компанії Tesla Ілон Маск, який став найбагатшою людиною у світі, вирішив розпродати все своє майно заради заселення Марсу.

Про свої плани бізнесмен розповів американському виданню Business Insider.

Підприємець пояснив, що збирав багатство не заради власної матеріальної вигоди, а щоб виділити якомога більше грошей на колонізацію планети. Будівництво міста на іншій планеті потребує значних вкладень. Це одна з причин, що змушують його розпродавати майно. Іншою причиною є бажання продемонструвати, наскільки рішуче він налаштований у своїй ідеї переселити людей на Марс.

Маск вважає, що населення Землі має стати «космічною цивілізацією і міжпланетним видом». Мультимільярдер сказав, що надасть позики тим, у кого немає грошей вирушити на Марс, а в майбутньому створить і робочі місця на планеті.

За словами Маска, у нього не залишиться майже жодного цінного майна з фінансового погляду, крім акцій компаній. Коли на роботі напружена ситуація, бізнесмен вважає за краще спати просто на фабриці або в офісі.

Агентство Bloomberg оцінило активи Маска у $209,5 млрд. За версією журналу Forbes, Маск також посідає перше місце зі статком $189,7 млрд.

Дані американської біржі Nasdaq станом на 8 січня свідчать, що акції Tesla зросли в ціні до $880. За прогнозами аналітиків, у 2021 році ціна на акції Tesla може сягнути $1 тис.

Ілон Маск – американський бізнесмен і винахідник. Засновник, співвласник, генеральний директор і головний інженер SpaceX, компанії – виробника космічної техніки. Маск також є гендиректором і головним ідейним натхненником американського виробника електромобілів Tesla.

За матеріалами: Gordon

0
i-серфінг ВСЕ - МОЖЛИВО
Найцікавіші матеріали
У Рівненському районі у ДТП загинуло двоє осіб
0
Читати далі
Укрпошта запустила новий випуск «Подарунки Святого Миколая»
0
Читати далі
Виділені для України ресурси закінчаться до кінця року — Білий дім
0
Читати далі
32-річна рівнянка кухонним ножем убила співмешканця
0
Читати далі
У Раді розповіли деталі можливих змін щодо мобілізації в Україн
0
Читати далі
Рівненські юні плавці надонатили на дрон
0
Читати далі
«Зеленський скасував воєнний стан»: скасовуємо чергову брехню в соцмережах
0
Читати далі
Назви чотирьох міст України є символом російської імперської політики
0
Читати далі
В Україні увечері прогнозується дефіцит електроенергії
0
Читати далі